wtyczki do zespolonych valeo

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

chce zrobic malego lifta i wrzucic zesp. valeo po drugim lifcie na przod. mam juz jedna lampe, teraz poluje na druga, ale w miedzyczasie chcialem nabyc inne, potrzebne do przerobki fanty. wlasnie dzwonilem do ASO w szczecinie, koles nie wiedzial wogole o czym chyba mowie, pytal od/do ktorego roku byly te lampy itd, pozniej stwierdzil ze bez nr. nadwozia nie znajdzie mi tej czesci... sprawa zajal sie jego kolega, po 10 min znalazl chyba ta wtyczke, pytal sie mnie czy okragla hehe i mowi tak- niestety sprzedawane sa tylko w komplecie z reflektorami, takze zapraszam pana do nas po koplet, lub na szrot......... nie rozumiem jak tacy ludzie moga pracowac w autoryzowanych serwisach i do tego takiej marki jak audi!!!! rozumiem gdybym zadzwonil do servisu dacii i pytal o jakas duperele do logana, ale taka zenada w audi!?!?

no nic- tak czy inaczej- mam do was wielka prosbe- moglby ktos dowiedziec sie u siebie w miesice, gdzie niewatpie macie troche lepsze ASO o cene i dostepnosc takich wtyczek?

z gory dzieki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta