Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana reflektorów przednich ori/zamiennik?


Mazur91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie zastanawiam się, a właściwie to jestem zmuszony zainterweniować w swoje reflektory. Posiadam bixenon nieskrętny z ledem, oraz automatyczna regulacją wysokości. Rzecz w tym, że wyglądają już paskudnie (odpryski i liczne mikropęknięcia na „szkiełku” przy zapalonych światłach mijania) Po zeszłorocznej przygodzie musiałem na szybko wymienić jeden z nich na używany zamiennik, który jak okazało się po czasie zaczął delikatnie parować.. Jeżeli chodzi o samo świecenie zamiennika to nie mam większych zastrzeżeń i stąd przychodzi pytanie, czy warto kupić nowe zamienniki np, DEPO, TYC, MAGNETI MARELLI i inne tego typu, czy lepiej zainwestować w jedną oryginalną w przyzwoitym stanie i dać obie (łącznie z tą oryginalną którą posiadam) do regeneracji? Dodam, że posiadam też swoją starą rozbitą lampę, która działa tylko ma rozbite to „szkiełko” i lekko potarganą obudowę ;) Co mi doradzicie w takim wypadku, może miał ktoś podobny dylemat? Zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez Mazur91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mam doświadczenia z zamiennikami lamp ale u siebie w oryginałach wymieniłem po prostu klosze.  

Kupowałem na AliExpress u tego sprzedawcy i mogę polecić. 

 

Klosze po wymianie dodatkowo okleiłem bezbarwną folią ochronną. 

Efekt jest następujący - wyglądają jak nowe

 

 

20210102_114557.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wyszło, nowka sztuka ?? Osobiście to robiłeś, czy możesz polecić jakąś godną firmę regenerującą lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...