Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI CONNECT


darcio s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono

Jestem tu nowy, przepraszam jeżeli temat był już poruszany i tłumaczony, wówczas proszę o podpowiedź gdzie szukać rozwiązania

Mam a4 b9, 2017 rok

aktualne mapy mam z 2019 -wygasła licencja

Czy jest tu osoba która mogłaby mi poświęcić z 10-15min czasu i powiedzieć od początku do końca jak taki proces przeprowadzić?

co muszę zadziałać w tej kwestii, temat aso słyszałem z opowiadań że jest w cenie opon do auta(żartuję)

Pozdrawiam wszystkich i poproszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy przede wszystkim zacząć od terminologi. Audi Connect i mapy nie mają ze sobą nic wspólnego i są niezależne od siebie. Licencja na mapy to licencja na mapy a licencja na Audi Connect to licencja na usługi oferowane w zakresie usług Audi Connect.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna licencja na mapy nie wygasa. Tak jak pisze Muskel wyżej, wygasła Ci licencja audi connect i możesz sobie ją kupić na myAudi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z koleji inny problem, odebrałem dzisiaj nową A5 S-line ale nie działa mi Nawigacja a gdzy chce wykupić licencje przez myAudi to wyrzuca błąd na stronie? Dzwonić do dealera czy czekać i może aktrywują opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki błąd Ci wyrzuca? Fabrycznie nowe auto kupiłeś? Nowe auta mają licencje na 2 lub 3 lata i nic nie trzeba wykupywać (jeżeli zamówiłeś pakiet Audi Connect i Infotainment i Navigation). 

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak auto jest fabrycznie nowe ale kupiony i składan był przez dealera i z tego co widze to nie mam tej opcji Audi connect Navigation & Infotainment. Czy moge to jakoś sobie dokupić? Na ekranie jest ikonka nawigacji i po wejściu w nią jest napisane że nie wykupiono licencji na "Nawigacja" wiec jakby można ale po wejściu na my Audi wyrzuca błąd strony przy zakupie licencji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacje (licencje na karty do navi) musisz kupić u dealera, wtedy wgrają Ci karty i aktywują. Licencje na Audi Connect  musisz kupić online na myAudi, po uprzednim zarejestrowaniu się i przypisaniu użytkownika. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zadzownie jeszcze dzisiaj do dealera, który wydawał w sprawie nawigacji. MyAudi jest założone i przypisany użytkownik, na początku myślałem że o to chodzi ale nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC jak wchodze w myAudi w funkcje i klikam pod "Nawigacja myAudi" wejdz do sklepu to error 404, że nie znaleziono strony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KajoZ napisał:

Na PC jak wchodze w myAudi w funkcje i klikam pod "Nawigacja myAudi" wejdz do sklepu to error 404, że nie znaleziono strony

 

Może spróbuj na niemieckiej stronie zakupić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...