Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie gaśnie samochód i pali bezpiecznik 38


Brokulini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam duży problem z moim audi a4 b5 1.9 TDI AFN Quattro 98 i nie mogę sobie z nim poradzić. Zaczęło się od tego że nie mogłem zgasić samochodu. Wymieniłem kostkę stacyjki nie pomogło. Jedziemy tak kilka dni i zaczęło palić bezpieczniki od centralnego zamka i opuszczania szyb. Doszedłem do tego że jest zwarcie na bezpieczniku nr 38 odpowiadający za oświetlenie bagażnika i centralnego zamka. Poodłączałem wszystko co się dało związanego z wyżej wymienionymi rzeczami dalej to samo. Sprawdziłem wiązkę w drzwiach i kostki pod komputerem. Spaliło też bezpieczniki 6,12,13,14. 13 cały czas pali bezpiecznik poodłączałem lampy oraz czujnik stopu i nie pomogło. Sprawdziłem co mogłem i dalej to samo. Gdzie szukać przyczyny ? Bo ręce opadają

IMG_20210327_230907.jpg

IMG_20210327_230903.jpg

IMG_20210327_230856.jpg

Edytowane przez Brokulini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz pompkę centralnego i wtedy sprawdź czy pali bezpieczniki

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączałem wszystko w drzwiach, pod maską, w tylniej klapie, w bagażniku i dalej pali bezpieczniki 6,12,13,14 lecz gdy nie ma bezpiecznika 38 to ich nie pali. Gdzy nie ma bezpiecznika 38 to normalnie jestem w stanie gasić samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało to wszystko logiczne tym bardziej, że pali Ci 6 i 13. Poza tym wszystko wskazywało by na pompkę.

Tak jakby już w samym mocowaniu bezpieczników gdzieś robiło zwarte. 

38 wali od razu czy po zapłonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...