Jump to content

A4 B8 2.0TDI Quattro S-Line i standard - 2 modele - pomoc w wyborze.

Recommended Posts

Witam.

Przymierzam się do zakupu B8. Na chwilę obecną znalazłem dwa modele:

1. 

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Czerwony, Diesel, 170 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Na plus pakiet S-Line, z tym że martwi mnie twardość tego zawieszenia na dziurawych polskich drogach. Macie jakieś opinie na ten temat?

2. 

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Czarny, Nie Metalik, Nie Perłowy, Diesel, 170 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Na plus Audi Multimedia, wielofunkcyjna kierownica, oddzielna klimatyzacja dla kierowcy i pasażera, bardziej komfortowe zawieszenie niż w przypadku pakietu S-Line. 

Mimo że czerwony robi lepsze wrażenie to niestety w wnętrzu bieda, jechałbym zobaczyć czarnego! a w razie w za te "zaoszczędzone" 4k dołożyłbym pakiet sline zewnętrzny ;)

No i czerwony już coś tam "pomodzony" co nie każdemu musi pasować, czarny wygląda na nietkniętego ;)

Edited by szafa

Ja osobiście nie oglądał bym żadnego.
Oba to wypicowane przez handlarzy na maksa sztuki.

Jakoś bazując na moim doświadczeniu, poszukał bym auta zarejestrowanego w Polsce, od właściciela który użytkuje je jakiś czas, zna pewne mankamenty, wie co naprawił i co ewentualnie będzie to.

Z reguły te ogłoszenia nie mają tak pięknych zdjęć i super opisu ;-)

Ale to tylko moja subiektywna opinia z która nie każdy sie musi zgadzać.

Dwa odpicowane typowo pod sprzedaż szukaj po lifta trochę rzeczy poprawili.

Jako przykład: 

Udokumentowany przebieg, serwis i naprawy. Historia auta dostępna po numerze rejestracji. Czas dostawy auta 1-2 tygodnie pod dom. Ja właśnie czekam na swoje quattro.

Edited by Hoshi