Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Krótki zasięg świateł w nocy


Damian1354

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze kierowcy (europejskiego)

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze muszę dodać bo zauważyłem w nocy ze na nierównościach światła tak jak by mrugają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Damian1354 napisał:

A i jeszcze muszę dodać bo zauważyłem w nocy ze na nierównościach światła tak jak by mrugają 

Czyli samopoziom dąży do prawidłowego ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Damian1354 napisał:

Tak jak wyżej napisałem , tak sprawdzałem tak jak mówiłeś , xenony się zapalają soczewki się nie ustawiają ale przy włączeniu xenonow nie ma takiego typowego rozbłysku tylko zaświecają się od razu 

Może masz włożone LED w takim razie, tylko taka żarówka ma taką charakterystykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej, samo poziom jest na bank. Przy zapalaniu świateł jest rozbłysk jak przy każdym ksenonie i samo poziom ustawia światła do wymaganej wysokości. Nie ma natomiast testu soczewki góra/dół jak to było kiedyś w ksenonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak jak myślałem , sprawdziłem całe zawieszenie według tego schematu co kolega przesłał i nie ma tych czujników regulacji poziomu świateł . Czy może ktoś z was według vin sprawdzić dokładnie wyposażenie auta    Wauzzzf42ha156393

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2021 o 06:05, casavio napisał:

Tak jak pisałem wyżej, samo poziom jest na bank. Przy zapalaniu świateł jest rozbłysk jak przy każdym ksenonie i samo poziom ustawia światła do wymaganej wysokości. Nie ma natomiast testu soczewki góra/dół jak to było kiedyś w ksenonach.

I tak jam pisalem drogi kolego jest xenon ale nie ma samo poziomowania . Dopiero diagnosta ustawił mi światła bo były bardzo nisko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Muskel1 napisał:

Czyli wynikałoby z tego, że istniały 2 modele z xenonami.  Z samopoziomem i bez. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...