Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alus A4 B8


Patryk00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Audi a4 b8 2009. Jako że zbliża się okres wymiany opon na letnie planuję również zakupić jakieś alusy do mojej audi. Upatrzyłem kilka fajnych, moim zdaniem sztuk i chce was zapytać czy ktoś ma takie (jeśli tak to może podesłać zdj) i co o nich sądzicie. Chodzi mi o to czy to nie jest jakaś lipa, i czy zaraz się nie pokrzywią. I czy cena 2000-2300 za komplet to racjonalna cena jak za nie ? Jeśli je kupię planuje zakupić opony 245/40/18 Dębica Presto UHP 2.

1.

FELGIDO.PL

Szukasz eleganckich alufelg? Sprawdź ofertę naszego sklepu. Felgi niemieckiej firmy Keskin Tuning. Wybierz wzór dla siebie

FELGIDO.PL

Alufelgi KT19 w wersji grafitowej. Efektownie zaprojektowany wzór z ramionami typu mesh naśladujące litery Y

3. 

FELGIDO.PL

Tuningowe modele felg aluminiowych. Keskin oferuje styl i wysoką jakość swoich alufelg. Zobacz naszą ofertę KT20. Dostawa GRATIS

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keskin to firma niemiecka  podobnie jak MAM , średnia półka cenowa. Jakość lepsza od chińczyków. Każde felgi można pokrzywić , zależy tylko od .... głębokości krateru w który wjedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odświeżam ale chciałem jeszcze zapytać czy ktoś ma jakieś doświadczenia/opnie związane z alu firmy seventy9.

https://allegro.pl/oferta/felgi-18-audi-a4-a5-a6-vw-passat-cc-scirocco-10544872639

Coś takiego. Można je sklasyfikować, jakościowo podobnie do np. MAM czy raczej chinol i dać spokój szukać czegoś innego ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...