Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wentylator


kirenos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem bo umyłem samochód wszystko pięknie nie gazowalem samochodu i nic bo na zimnym nie robię ale cały czas pracuje wentylator bo słychać czy kawałek się przejadę to się włącza co może być? Czy coś złego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kirenos napisał:

A coś to złego jest?

niektórzy mówią że samo zło a niektórzy i 300-400 tys na tym robią :)

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim cokolwiek zrobisz podepnij kompa i sprawdź zapełnienie dpf, może akurat wypalał Ci się dpf co jest związane z włączeniem wentylatorów, masz  mnóstwo info na 1 stronie "procedura wypalania dpf"

Edytowane przez RALF76
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jeden Twój temat wylądował w koszu (i bardzo dobrze...). Nie dało Ci to nic do myślenia ? Nie dało - zakładasz następny, zadajesz naiwne pytania bez podania danych, które umożliwiałyby diagnozę/odpowiedź. Po za tym ten Twój niechlujny styl pisania ... Brak szacunku do ewentualnych czytających.

 

Edit - Kolega Rafał jest zbyt miłosierny :P

Edytowane przez Tomnik
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomnikPrzepraszam was za złe napisanie tematu.

@RALF76To tak: Mój samochód to Audi A4 B8 2.0 TDI, AVANT. 

Mam do was drodzy użytkownicy pytanie:

1. Po przejechaniu np. 3 km i wyłączeniu silnika nagle chodzi wentrylator przez jakiś czas, napisaliście, ze to spalanie DPF i co ja mam teraz w tej sytuacji zrobić?

- pojechać do mechanika na sprawdzenie DPF? Czy coś więcej, jakieś porady? Z góry dziękuje za odp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kirenos napisał:

Po przejechaniu np. 3 km i wyłączeniu silnika nagle chodzi wentrylator przez jakiś czas, napisaliście, ze to spalanie DPF i co ja mam teraz w tej sytuacji zrobić?

Jechać dalej aż się wypali, procedura wypalania przebiega średnio co 300-600km jeśli częściej może być zapchany dpf. Przeczytaj wątek który wskazałem tam masz odpowiedzi...
I podłącz auto pod kompa zrób porządny skan - tutaj wróżek nie ma więc z fusów nikt nic nie podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...