Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana fabrycznego nagłośnienia na BOSE


mortally_restless

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, mam mały problem z instalacją BOSE. Fabrycznie mam zamontowane zwykłe głośniki Harmanna, nie napędzane przez żaden wzmacniacz. Postanowiłem kupić kompletną instalację BOSE i dołożyć ją sobie. No i tutaj zaczynają się schody. Instalacja jest już puszczona przy progu, sub zamontowany na swoim miejscu w bagażniku. Z instalacją chwilę siedziałem bo nie mogłem dojść który kabel jest do czego, ale przydatny był temat z grupy o dokładaniu BOSE( nadal nie wiem do czego służą wszystkie kable w instalacji).  Głośniki w poprzedniej instalacji były podpięte poprzez brązową kostkę ISO wprost do radia - dołożyłem nową kostkę i wpiąłem głośniki do instalacji BOSE (w instalacji mam wypuszczone 4 pary żył do wszystkich niskotonowych w drzwiach głośników). Problem polega na tym że mam niefabryczne radio od poprzedniego właściciela i teraz jak to spiąć żeby cały system zagrał. Wiem że mam podpiąć jeszcze tę skrętkę z kablami sygnałowymi (4 kable + brązowy masa) do radia. Podpiąłem wszystko testowo i jak w radiu mam ustawiony mod SUBOUT to owszem grają głośniki w drzwiach, ale samym dołem jako suby, a tweety nie działają, tak samo głośnik subwoofera w bagażniku. Przy trybie REAROUT grają już wszystkie głośniki w drzwiach, ale nadal nie działa woofer w bagażniku, i dźwięk jest strasznie płaski. Od czego powinienem zacząć żeby to poskładać do kupy? Coś próbowałem testowo popodpinać na szybki test i poobcinałem fabryczne kostki z instalacji, ale wiem co do czego który kabel miał być. Jakieś rady? Z tego co wyszukałem to instalację BOSE mam z Volkswagena Jetty, powinna pasować również do Audi. Jeśli potrzeba jakieś zdjęcia to wszystko mogę podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...