Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z drzwiani


Merdoock

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem w b6, cos zaczelo mi krasc prad, zauwazylem ze miga przycisk awaryjnych a na kompie nie pokazuje otwartych drzwi pasazera, podlaczylem vcds wyskoczyl problem z drzwiami pasazera, przejrzalem kable na zgieciu, kostke wyczyscilem popryskalem sprayem do stykow itp i bylo git na pol dnia... Podlaczylem dzis vcdsa i wyskoczylo cos takiego(zdj).  Wyczyscilem tyl i przod i nic, teraz na fisie nie pokazuje otwartych drzwi z prawej strony(przod tyl). Dodam ze drzwi zamykaja sie i otwieraja z kluczyka normalnie... Dobierac sie do zamka?? 

IMG_20210403_121251.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz opis jednego z błędów:

WIKI.ROSS-TECH.COM

Pozostałe błędy są takie same tylko dotyczą innych drzwi.

Sprawdź jeszcze kable w przelotkach pozostałych drzwi, a jak tam wszystko ok, to zrób jeszcze test jaki proponuje wiki.rosstech :

"See Measuring Blocks OR perform Output Test"

Dodaj jeszcze od siebie, że u mnie występował podobny błąd w jednych drzwiach i powodem były złamane kable - po ich "sklejeniu" nie minął tydzień jak błędy pojawiły się w kolejnych drzwiach (winne też były złamane kable) - złośliwość rzeczy martwych ?

 

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę wyżej mialem te same błędy również kable w przelotkach połamane,trójkąt również migał,  posklejałem i wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi też wyskoczył błąd - 01559 - rozebrałem wiązkę i jest ok(zresztą naprawiałem ja kila tyg temu) więc musi być coś innego. Na razie błąd normalnie się skasował i dziś już nie powrócił.

Ale mam prośbę czy ma ktoś schemat wiązki drzwi i mógłby się podzielić - gdzieś widziałem w jakimś temacie tył więc odnajdę go z sobie wezmę ale jeszcze bym prosił przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Pieterb napisał:

 

Ale mam prośbę czy ma ktoś schemat wiązki drzwi i mógłby się podzielić - gdzieś widziałem w jakimś temacie tył więc odnajdę go z sobie wezmę ale jeszcze bym prosił przód.

Sterownik J386

A4 B8 J386 Türstg. Fahrer.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Muskel1 napisał:

podziękował :thumbup1:

Przejrzę wiązkę bo może coś innego tam siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...