Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Talerzyki Audi a4 b7


Ravq_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko. Znajomy mi mówił ze jak będę obniżać samochód na sprężynach eibacha sportline to mam sobie wymienić talerzyki na przodzie ... czy ktoś by mi to wyjaśnił na jakiej zasadzie to będzie działać i czy jest z tym dużo roboty . Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz zmieniał sprężyny to będziesz miał dojście do talerzyków bo na tym wspiera się sprężyna .Teraz kwestia znajomego co miał na myśli czy myślał żeby wymienić talerzyki że będą już w kiepskim stanie czy miał na myśli o talerzykach z audi b5 które dodatkowo obniżają zawieszenie o jakieś 15 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, aker napisał:

Jak będziesz zmieniał sprężyny to będziesz miał dojście do talerzyków bo na tym wspiera się sprężyna .Teraz kwestia znajomego co miał na myśli czy myślał żeby wymienić talerzyki że będą już w kiepskim stanie czy miał na myśli o talerzykach z audi b5 które dodatkowo obniżają zawieszenie o jakieś 15 mm.

Tak chodzi mu o te które dodatkowo obniżają , jak te talerzyki są zamontowane ? Łatwo się je wymienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ravq_ napisał:

Tak chodzi mu o te które dodatkowo obniżają , jak te talerzyki są zamontowane ? Łatwo się je wymienia ?

normalnie je zdejmujesz z tłoczyska, są takie znaczniki wrąbki dla poprawnego ułożenia ich. zero filozofii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz amortyzator i na amorku jest mocowanie na sprężynę jest metalowe mocowanie  i żeby się sprężyna nie spierała na tym mocowaniu metalowym są talerzyki gumowe która wspiera się sprężyna i jak będziesz zmieniał te sprężyny to automatycznie masz dojście do tych talerzyków jak usuniesz sprężynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...