Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzony klosz


DamianQ97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Auto to A5 ale forum tamtego auta umarło a, że auta są w jakimś stopniu podobne szukam pomocy tutaj.
Wczoraj było spotkanie z sarną,  klosz reflektora uszkodzny, maska zagieta,grill do wymiany, zderzak moze do odratowania, prawy blotnik pogiety.

Uszkodzna lampa z tego co wiem była zmieniana w 2010 r na lampe o takim numerze ; 
8t0941030A D
Lampa lewa czyli oryginalna ma numer8T0941029AK, chciałym dokupić na miejsce uszkodzonej lampe o takim samym numerze niestety są tylko nówki.
Jest pełno lamp o numerze 8t0941030 ak w dobrych pieniadzach.

Pare pytan,
1. Teraz jest widoczna roznica miedzy barwa paskiem led, czy wymiana na 8t0941030 ak jest dobrym rozwiazaniem i barwa bedzie zblizona? Czy to moze po prostu z wiekiem czasu numery sie zmienily i 8T0941029AK =8t0941030 ak ?
2. Mam zakodowane swiatla skandynawskie tzn po wcisnieciu zaplonu na "0" swieci i tak pasek led, czy po wymianie reflektora trzeba cos dodatkowo kodowac, ustawiac lampe itd ?
3. Wszystkie mocowania i plastiki od lampy są cale, moge kupic ewentualnie gola lampe i te plastiki przelozyc do nowej?
4. Czy trzeba potem jakos poziomowac i ustawiac lampy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego komentarza wynika ze moge brac bez problemu lampe o nr  8t0941030 ak  >? bo to by sugerowalo niby prawa strone skoro lewa u mnie to 8T0941029AK 

21s112131.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...