Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła USA przód.


goduds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje wyłączyć kierunkowskazy przy zapalaniu xenonów. Swieca sie cały czas co jest chyba zabronione. Proszę o małą instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz dołożony moduł bo w B6, w przeciwieństwie do B7, nie da się tego po prostu zakodować. No chyba że masz lampy USA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodowaniu mce przestaw ostatni bit na 1

xxxx?: kraj (tylko 8E2 / 8E5)
1 - Rest of World
2 - Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark)
3 - USA
4 - Canada
5 - Special vehicles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych lampach zamiast postojówek świecą kierunki? Są tam w ogóle postojowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma postojówek za postojówke robi obrys US niby zabronione ale od 3 lat jeźdzę na tych lampach i nikt się nie przywalił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, goduds napisał:

Wersja samochodu jest z USA więc chyba lampy też ;)

Więc w teorii zgodnie z prawem chyba powinieneś te lampy wymienić, soczewki w nich chyba również świecą symetrycznie jeśli się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ivanek napisał:

Więc w teorii zgodnie z prawem chyba powinieneś te lampy wymienić, soczewki w nich chyba również świecą symetrycznie jeśli się nie mylę.

Jest asymetria,ale w porównaniu do eu to słabo pobocze oświetlają. Europejskie światła efektywniejsze na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by dopytać jakiejś mądrej głowy jak to prawnie wygląda. Widziałem kilka razy zarejestrowany w PL samochód z USA, który z tyłu miał kierunkowskazy barwy czerwonej, co chyba też powinno być zmienione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta soczewka us ma trochę inną przesłonę w środku nie wiem jak to świeci zaznaczyłem na obrazku jak tak przesłona w środku wygląda co do lapm no jak mówię ja jeżdzę i nikt nic nie mówi fakt mam soczewki hella 3 eu założone tam ale obrysy i postojówkę us mam zostawioną świeci na pomarańczowo

Bez tytułu.png 

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, marky2552 napisał:

ta soczewka us ma trochę inną przesłonę w środku nie wiem jak to świeci zaznaczyłem na obrazku jak tak przesłona w środku wygląda co do lapm no jak mówię ja jeżdzę i nikt nic nie mówi fakt mam soczewki hella 3 eu założone tam ale obrysy i postojówkę us mam zostawioną świeci na pomarańczowo

Bez tytułu.png 

Faktycznie na ścianie to wygląda tak :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę dopytać ale wiesz znajdzie się policjant co sam dobrze nie będzie wiedział i dowód zabrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...