Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 wymiana radia nie działają tylne głośniki


szymondzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z audi a4 b6 dokładnie z nagłośnieniem. Mianowicie po montażu radia 2din pioneer MVh-g210bt poprzez adapter nie działają mi tylne głośniki a głośniki przód i subwoofer działają poprawnie. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. A i dodam, że przed było radio audi concert. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bose jest inny adapter dlatego nie działa. Musisz zakupić pod tylko aktywny tył, na przykład ten z linka, który podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci już wyżej jaki adapter musisz kupić. Do zwykłego systemu aktywnego, tylko na tył. Nie pod system Bose. 

Te dwa przewody są Tobie niepotrzebne bo masz radio nie OEM. To są can high i can low, które są potrzebne do komunikacji oryginalnego radia i zegarów. Dzięki nim wyświetlane są informacje i tytuły piosenek oraz stacje na FISie. Ty masz nieoryginalne radio i to nie będzie u Ciebie działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Napisałem Ci już wyżej jaki adapter musisz kupić. Do zwykłego systemu aktywnego, tylko na tył. Nie pod system Bose. 

Te dwa przewody są Tobie niepotrzebne bo masz radio nie OEM. To są can high i can low, które są potrzebne do komunikacji oryginalnego radia i zegarów. Dzięki nim wyświetlane są informacje i tytuły piosenek oraz stacje na FISie. Ty masz nieoryginalne radio i to nie będzie u Ciebie działać. 

Okej zakupie inny adapter i jak coś to poinformuje dzięki za pomoc kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...