Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T BFB Intercooler FMIC+K03 HYBRYDA


Modrus33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z was montował intelcooler (fmic) + turbine K03 HYBRYDA+ strojenie i ile wyszło wam KM? Chodzi mi o silnik 1.8T BFB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez zmiany wtryskiwaczy wiecej jak 200 przy zalozeniu zdrowego osprzetu i silnika nie wyciagnie. Zeby wykorzystac potencjal hybrydy nalezy wrzucic wtryskiwacze 380cc co najmniej i TIP sztywny(od biedy sylikonowy tez moze byc).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryskiwacze mam od saab 2,3T i TIP silikonowy też mam. ( kur... Liczyłem z tym wszystkim na 250 koni:/) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest zdrowy  dodatkowo wydech 2.5 cala mam, ale katalizator został. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde słabo trochę :) liczyłem na więcej :/ Ok dzięki za info kolego. Jak będę po to napisze ile wyszło po strojeniu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyć sobie można. Wyjdzie w praniu ile wyjdzie. Nie przyjmie zapłonu, będą stuki i po zabawie oraz oczekiwań..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich osób na forum i grupach fb są setki :D chyba dostałeś wszelkie odpowiedzi - nie da się powiedzieć z góry ile wyjdzie w rzeczywistości. Może 230 może 250. Zależy od stanu auta i tunera

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 3r4 napisał:

takich osób na forum i grupach fb są setki :D chyba dostałeś wszelkie odpowiedzi - nie da się powiedzieć z góry ile wyjdzie w rzeczywistości. Może 230 może 250. Zależy od stanu auta i tunera

a moze nie wyjsc nic wiecej niz seria bo glowica do roboty, gdyz bedzie cofac zaplon bo dodaniu deko boostu nawet bez ruszania zaplonu :D

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam KTO TO ROBIŁ I ILE MU WYSZŁO? (czy są tutaj tacy ludzie) Ja nie pytam ile wyjdzie w moim aucie :) Pytam tutaj a nie na jakimś tam fb (syfie) czy innych forach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu pytania z Twojej strony. Zrób soft i pochwal się finalnie ile wyszło. BFB nie mam ale posiadam CFMA(ostatni wypust 1.8Guano). Przepływ 210g/s. Sabiszcze wtryski mogą okazać się za małe, jak w moim przypadku z Kutego BAMA. Były na styk i zmieniłem na 430cc i tak dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest dla mnie to co teraz piszesz ale ok,  heheh.  Pytanie było jasne i logiczne z mojej strony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugi raz czytaj że zrozumieniem co jest napisane, a nie..... ;) No trzymaj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dp, tip, hybryda k03, wtryski 350cc, fmic - niecałe 240km

Trzeba doliczyć koszt zmiany sprzęgła i swap hamulców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zionx napisał:

Dp, tip, hybryda k03, wtryski 350cc, fmic - niecałe 240km

Trzeba doliczyć koszt zmiany sprzęgła i swap hamulców

Wrazie czego mam na sprzedaż zestaw DP+TIP+Wtryski S3+FMIC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASTEVA kolego dzięki za wyjaśnienie. Kolego wszystko mam oprócz TIP-a.  Oddzielnie sprzedaż? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Modrus33 napisał:

KASTEVA kolego dzięki za wyjaśnienie. Kolego wszystko mam oprócz TIP-a.  Oddzielnie sprzedaż? 

Pisz na PW dogadamy się, zdjęcia Ci porobie itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...