Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naklejki?


Smoczyca

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie się wahałam czy zakładać ten temat, bo przewertowałam zdecydowaną większość Waszych wypowiedzi i mam przeczucie, że wiem jaka będzie reakcja. Dlatego z góry proszę: nie banować, nie dawać ostrzeżeń, nie obrażać się i nie uważać mnie za wroga tudzież bezguście. Po prostu zadaję pytanie ....

Co myślicie o naklejkach "tuningowych" ?? Totalna wieś?

Dostałam od brata na urodziny coś takiego:

smoknafure.jpg

Na cały samochód, na oba boki. Biorąc pod uwagę ile chłopak zarabia to się troszkę na to wykosztował i troszkę głupio by było żeby się naklejka poniewierała w piwnicy, w końcu to prezent ....

Ale jak cała "społeczność" maniaków A4 ma się mnie wyrzec .... to już sama nie wiem co zrobić ...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie wyglądał Twój samochód to Twoja indywidualna sprawa. Nie wszystkim to się podoba to fakt ale decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh ja mowie nie gdyby to byl jakis samochod na F to co innego :wink: ale to twoje auto i ty nim jezdzisz :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczyca, prosze cie przyklej to gdzies w garazu na sciany , ale nie na auto, please. To moje zdanie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po opisie i nicku to musi być coś związanego z tobą

Niektórzy zakładają siatki w zderzaki lub inne czasami dziwne rzeczy, jeżeli to ma wyrazić twój styl i poglądy to śmiało naklejaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklej w pokoju na sciany i bedzie oki :) Tylko nie na auto obojetnie jakie by nie bylo, jak to bedzie wygladac :rolleyes: A co dopiero na Audi :bicz: Precz z wies-tuningiem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dasz rade gdzie indziej to przykleić.. ? ;)

Pozatym, masz granatowy samochód i naklejka w podobnej tonacji, bardzo nie bedzie widać a więc tak bardzo w oczy rzucać sie nie bedzie.. ale ja bym i tak nie zakładał ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to byly jakies tribale to jeszcze by szlo pomyslec ale nie jakies smoki ,podobny byl w bajce dragon ball taki jak ty masz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoczyca, duża ta naklejka ? Bo jeśli tak na cały bok (dwoje drzwi) to myślę, że nie bardzo...

Ale myślę, że dobrze mogłoby wyglądać, jesli ma to rozmiar około 30 cm max.

Wtedy można puścić to w tylne drzwi (dół).

Także według mnie - kwestia jaki rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Moje zdanie jest takie że każdy ma prawo robić ze swoim samochodem co mu się podoba i wszystkiego typu upiększenia są tylko sprawą gustu - a o gustach się nie dyskutuje :rolleyes: Ja akurat mam serię niczym nie upiększaną na seryjnych alumach a i tak mi się auto podoba jak żadne inne, może jak będzie mnie stać to jakoś postaram się upiększyć :smile: Ale jeszcze się komuś innemu za bardzo spodoba i wyciągnie po nią rączki? :twisted:

Patrząc po twoim nicku to obrazek z naklejki ma z nim ścisły związek :wink: więc i sama naklejka będzie w jakiś sposób utożsamiało auto z Twoją osobą, nie będzie tylko naklejką dla naklejki jak to robią fachowi wieśtuningowcy :wink: A do tego to prezent a więc wartość mentalną jakąś też będzie niosło przyklejenie jej :wink:

Tak więc to już tylko i wyłącznie Twoja decyzja co zrobisz, moim zdaniem każda podjęta będzie odpowiednia i dla ciebie i dla :a4fan: Powodzenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoczyca, duża ta naklejka ? Bo jeśli tak na cały bok (dwoje drzwi) to myślę, że nie bardzo...

Ale myślę, że dobrze mogłoby wyglądać, jesli ma to rozmiar około 30 cm max.

Wtedy można puścić to w tylne drzwi (dół).

Także według mnie - kwestia jaki rozmiar.

Cóż .... ta sztuka jest akurat na całe drzwi .... I nie mogę znaleźć czegoś takiego małego jak proponujesz ....

Bo 35x50cm na maskę to też przesada nie? :D

Pzdr i dziękuję za "delikatne" reakcje : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Ja jak moją niuńkę przywiozłem z DE to miałem na przednich drzwiach na całą długość naklejkę Rieger Tuning i dodatkowo na tylnej klapie. Pierwsze co zrobiłem wyleciały te naklejki :wink: Mimo że nie były takie pretensjonalne i nawet troszkę pasowały. A tych "smoczych" naklejek to bym napewno nie założył. Jak ktoś napisał nie pasują do Audi :biggrin: Ale jeżeli chcesz żeby autko się utożsamiało z Twoim nickiem to droga otwarta. W końcu to Twoje :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...