Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampki w nogach


Czarek99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę do was z takim problemem zakładałem nowe fotele sporty w a4 b7 są z a6 c6. Postanowiłem dołożyć również lampki w nogi ponieważ w zakupionych fotelach takowe są. Zakupiłem wiązki od kaja coby się nie męczyć tylko włożyć i polutować. Mam problem bo po zakodowaniu lampki się nie świecą. Mierzyłem napięcie na bezpieczniku jest git 12v odłączyłem lampke kierowcy jak otworze drzwi w lampce 4,5v jak zamknę 0 czyli podłączone dobrze tylko za małe napięcie ? Czy to może być wina, że z tyłu są ledy z c6? Czy jaki czort bo już mi ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym steruje MK. sterowanie masą.
Nie wszystkie to obsługują.
jaki ty masz? podaj numer.

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, GreGoriO napisał:

tym steruje MK. sterowanie masą.
Nie wszystkie to obsługują.
jaki ty masz? podaj numer.

Temat już w sumie do zamknięcia. Pisałem z kajem i okazało się,że moduł musi mieć odpowiednie obciążenie przez lampki i to jest ich wina  tych ledowych. Po za tym napisałem że pomiar napięcia przy otwartym wykazuje 4,5v a przy zamkniętych 0 v czyli moduł spełniał swoje zadanie i podawał masę kiedy trzeba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Czarek99 napisał:

Temat już w sumie do zamknięcia. Pisałem z kajem i okazało się,że moduł musi mieć odpowiednie obciążenie przez lampki i to jest ich wina  tych ledowych. Po za tym napisałem że pomiar napięcia przy otwartym wykazuje 4,5v a przy zamkniętych 0 v czyli moduł spełniał swoje zadanie i podawał masę kiedy trzeba .

Edit. Teraz mam już wszystkie lampki w nogach na zwykłe żarówki mierze napięcie na kostce od lampki przy otwartych drzwiach 4,5v przy zamknietych 0 czyli niby działa moduł. Jak tylko podłącze lampkę na zaciskach jest 0v czy drzwi otwarte czy zamknięte o co tu chodzi ? Już mi ręce opadają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...