Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze zrobieniem logów


rohace

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
Mam kupiony klon jak na zdj.
Brak opisu.

Sprawdzanie błędów, adaptacje itp wychodzą dobrze. Problem pojawia się z logami statycznymi i dynamicznymi. Już Podczas pracy np w blokach  pomiarowych potrafi rozłączyć połączenie  z samochodem by po chwili znów się połączyć (czasem trwa to chwile  czasem kilkanaście sekund).  Działa to na zasadzie jak np czasem WAM rozłączy myszkę pojawia się charakterystyczny dźwięk zerwania połączenia  myszka nie  działa/nie reaguje po chwili pojawia się dźwięk nawiązania połączenia i myszka działa/reaguje - może ktoś tak miał z myszką to u mnie jest to samo z kablem. Myszkę też mi rozłącza ale to rzadkość przy vcds w blokach pomiarowych jest to co chwile.  Uniemożliwia to zrobienia loga zwłaszcza dynamicznego.  Dodam że pendrive dyski  zewnetrzne zero problemów z rozłczeniem.
Miał ktoś taki problem i go rozwiązał ? 

Edytowane przez rohace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze dodam, że pół roku temu zrobiłem logi ale był to metoda prób około 20 razy pałowałem auto z 1.5 obr do 7 tys obr by zrobic  pełne 4 rodzaje loga. Teraz wolałbym tego nie robić w ten sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki windows? Próbowałeś zmieniać wartości w opcjach dla okienek Blk int i Char Int?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płytką do kabla powinieneś dostać folder naprawa. Napraw kabel zgodnie z instrukcją i powinien działać. Powinieneś go uruchamiać też loaderem.

Kiedyś też tak miałem, nie łączył się tylko ze sterownikiem silnika bądź przerywał połączenie jak byłem w sterowniku silnika. Naprawa kabla po USB pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, przem8 napisał:

Jaki windows? Próbowałeś zmieniać wartości w opcjach dla okienek Blk int i Char Int?

Win 7
Niestety nie i nawet nie wiem co to jest. Jak byś mógł rozwinąć lub nakierować co zrobić

Edytowane przez rohace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Łukasz13 napisał:

Kup zwykły kabel kkl z viakena, program sciagnij z forum i do silnika i do logów ci to wystarczy.

Nie znam tego kabla ale podejdzie on do logów w B7 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...