Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1,9TDi 100KM ile można z tego wyciągnąć?


piwkoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ile można wyciągnąć z silnika 1,9TDi 100KM bez uszczerbku na silniku i jak się ma spalanie do tego?

Słyszałem że w mieście może ono spaść, ale jeśli chodzi o średnie zużycie to wzrasta.

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 140KM mysle ze spokojnie na czipie wyciagniesz jeszcze zalezy ile masz na hulane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem nad 140KM i raczej więcej to nie będę eksperymentował :twisted:

Mam przejechane w tej chwili lekko ponad 132tys tak więc raczej z silniczkiem nie powinno się nic dziać, ale zobaczymy.

Prawdopodobnie pod koniec przyszłego tygodnia będę już po zabiegu tak więc pokaże wykresiątka.

Pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno dłużej pochodzi niż 180KM, to wszystko zależy od twojej nogi

nie wiem czy dobrze mnie zrozumieliscie - napisalem ze ten silnik nie wytrzymuje takich parametrow, nie chodzi raczej o ilosc KM, bardziej chyba o Nm.

Ktorys ze specow d chipsow powinien sie tu wypowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwkoo, o jakim ty dokładnie silniku piszesz ?

1,9TDI 74KW czyli wychodzi na to że 100KM, na początku myślałem że to jest 110KM ale coś nie wychodzi :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem niedawno, ze silnik 105-hp PD (rozniący sie chyba tylko softem od AVB-100-hp) można bez obaw zrobic na 140 km.. Bezpieczną granica wydaje sie własnie 140 km a max tego silnika to ponad 170 km.. Tak czytalem w gazetce "Motor".. Oto link do artykulu:

chip1fm8.th.jpg chip2rx2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, myślę że nie będziemy się już rozpisywać na ten temat. Stwierdzone zostało że moc 140 kucy jest odpowiednia tak wiec zamykam temat :)

Pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...