Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadanie zapłonu film 1.8t bex 150tys km


Kamil-Bex

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Kamil-Bex napisał:

Nic poza tym niepokojącego się właśnie nie dzieje jedynie w moim odczuciu słabo przyśpiesza jak na 190km dzisiaj był podpięty pod komputer błędów brak.

Logi porób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpięcie pod kompa 100-150zł? Za 50zł masz kabel, vcds z forum i jesteś niezależny. Tak to nic się nie dowiedziałeś i pewnie nie dowiesz póki sam się nie zainteresujesz. Diagnostykę 1.8t masz w postaci logów masz opisaną od a do z w dziale diagnostyka oraz multum innych rzeczy na vaginowskich forach.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, przem8 napisał:

Podpięcie pod kompa 100-150zł? Za 50zł masz kabel, vcds z forum i jesteś niezależny. Tak to nic się nie dowiedziałeś i pewnie nie dowiesz póki sam się nie zainteresujesz. Diagnostykę 1.8t masz w postaci logów masz opisaną od a do z w dziale diagnostyka oraz multum innych rzeczy na vaginowskich forach.

Dzięki za radę w mojej okolicy kasują 50zl i nie jest to szczegółowa diegnostyka raczej weryfikacja błędów jakie występują oraz kasownanie.

Nie chcę zapeszać ale prawdopodobnie znalazłem przyczynę falowania obrotów na ssaniu a mianowicie pęknięta plastikowa rurka nr2 na łączeniu z trujnikiem. Przylega do trujnik nr5 ale po dotknięciu palcem odgina się bez problemu jutro wymiana. 

Screenshot_20210418-231650.jpg

Edytowane przez Kamil-Bex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2021 o 20:54, pelonek1 napisał:

Logi porób.

Jak kupię kabel to porobię Logi zaraz przed Chamownia ponieważ będzie podnoszoa moc ? żeby upewnić się ze jest wszystko ok.

A więc tak odma została wymieniona okazało się że inne elementy odmy jak trujnik wychodzący z górnej pokrywy zaworów również jest popękany całą odma została sprawdzona wymieniona. . Auto dosłownie odzyło rwie pięknie do przodu ? korek wlewu oleju jeszcze mocniej podskakuje. 

Aale falujace obroty na ssaniu nadal  pozostały obstawiam że winowajcą będzie pompa SAI są na niej widoczne kropelki wody wydaje mi się że robi zwarcie podczas proby uruchomienia i z tad te falujace obroty.

Dla upewnienia odłączę ja podczas urichomienia samochodu zobaczymy czy będzie poprawa ale to dopiero w poniedziałek na kanale jak będzie montowany dont pipe wraz z nową rura z plecionka.

IMG_20210424_115504.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kata to bez sensu trzymać SAI.

Wywal to dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...