Skocz do zawartości
IGNOROWANY

logi a4 b6 1.8t bfb .... test pomoże ktoś ?


Konradowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czy ktoś mógłby zerknąć na moje logi ?? od razu powiem ze nie był on wykonany klasycznie czyli na 3 biegu 1500rpm start do 4tys rpm. tylko w stylu miejskim czyli przyspieszanie zwalnianie jazda z 1 biegu do 4 i tak dalej do 4tys rpm żeby jak najczęściej wzbudzać zawór N75, przepływomierz oraz turbinę. Turbinę mam po regeneracji ustawiona przez firmę ja ją tylko wrzuciłem do auta.

logi robione na grupie 003.115.118

 

a teraz objawy auto raz jeździ zadowalająco jak na 164km i ciągnie a drugi raz jakby miało 60km silnik wkręcam do 6tys obrotów i nic się nie dzieje. jeśli te logi które zrobiłem nic nie pomogą mogę zrobić nowe. dzięki za każdą podpowiedz pozdrawiam.

LOG.TUNEZILLA.COM
LOG.TUNEZILLA.COM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzięki za odpowiedź trochę późno bo czasu zawsze brak, ale ogarnąłem temat u mnie padł zawór dv. Z starego normalnie kapał olej i nie trzymał ciśnienia  i mój błąd po wymianie turbiny że wyczyściłem wszystko prócz sprawdzenia i rozebrania dvki kupiłem zamiennik za 42zl puki co auto chodzi teraz jak złoto chociaż  mam zamiar sprawdzić zawór N249 jak dobrze pamiętam ten co idzie bezpośrednio do dvki. Wiesz może jak zrobić test na nim ? 

W dniu 17.04.2021 o 08:32, Łukasz13 napisał:

Zrób prawidłowe logi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...