Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duże ciśnienie oraz wybijanie płynu chłodniczego przez korek


mati25131

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam w moim diselku  a4b6 2001 rok awx 130km walczę od paru dni z takimi objawami jadać autostradą dłuższy dystans bądź gdy "butuje" autko robi się wielkie ciśnienie i temp. wskazuje nawet 110 stp sprawdzane vagem  i wywala płyn przez korek (górny wąż gorący a dolny i chłodnica zimne)
Zrobiłem test na co2 wszystko cacy, wywaliłem termostat w poniedziałek i cały tydzień bez problemu wszystko ideolo( węże i chłodnica było czuć od nich ciepło)  , więc kupiłem nowy termostat oraz czujnik temperatury wymieniłem dziś i dalej to samo.
Zauważyłem jeszcze jedno wąż powrotny z pompy wody gdy jest założony termostat nowy jak i przed wymianą to na wolnych obrotach nie leci z niego płyn nic dopiero gdy dodam mu konkretnie gazu to coś się tam pokaże, a gdy miałem wyjęty termostat leciało z niego cały czas i to w dodatku normalnie jak przy porannym sikaniu do kibelka :wink: jest to normalne zachowanie?  czy by była jeszcze pompa wody do wymiany żeby wszystko grało dodam ze rozrząd z pompą był wymieniany w 2017 r jakies 270k miał wtedy a tera ma 340k. Pozdrawiam 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...