Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylna lampa


Smok-mk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem z tylna lampa w błotniku. Juz tłumaczę co się dzieje. Stop działa w błotniku a światło pozycyjnie nie. Co jest nie tak. A to zdjęcie lamp jakie posiadam .

20200713_083357.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Stop i światło tylne w błotniku to są te same, dwie żarówki. Rozumiem, że nie świecą jak masz włącznik świateł ustawiony na pozycyjne. A co jak ustawisz włącznik w pozycję świateł mijania? No i  zapalają się jak naciskasz pedał hamulca?  Co z pozostałymi żarówkami tj. wstecznego i kierunek? Rozumiem, że działają?

No chyba, że świeci jedna żarówka a druga już nie.

Miałem ostatnio inną sytuację, tzn. najpierw nie działało mi jedno światło w lampie tylnej w błotniku (czyli tak jak u Ciebie). Żarówka okazała się dobra, po czym wysiadła cała lampa w błotniku. Automatycznie wskaźnik kierunkowskazu zaczął mrugać w przyspieszonym tempie sygnalizując, że coś jest nie w porządku. Po zdemontowaniu lampy okazało się że przepalił się jeden z PIN-ów  w oprawie żarówek. Napraw polegała na wymianie oprawy.
Być może (podkreślam być może bo masz inne objawy) masz ten sam problem, tj. przepala się któryś PIN i zaczyna się problem z poszczególnymi żarówkami, a później wyłączy się cała lampa. 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żarówek, tam są didy. Czy załączę pozycyjne czy mijania nie świeci a światło stopu już świeci i to jest dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sorry, nie przyjrzałem się dokładnie na zdjęciu, a jeżeli chodzi o ledy to niestety Smoku ale nie doradzę :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2021 o 10:57, stfan342 napisał:

Hej.

Ogarnąłeś temat?

Witaj. Dalej nie. Muszę chyba poszukać kumatego elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Smok-mk napisał:

Witaj. Dalej nie. Muszę chyba poszukać kumatego elektryka.

Powodzenia. Niestety od elektryki nie znam żadnego speca. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...