Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszczelki w drzwiach.


auditt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z nadmiernym hałasem w samochodzie (przy prędkościach 140km/h+ i trochę woda w drzwiach stoi) podejrzewam i na 99% mam pewność że uszczelki w drzwiach są sparciałe i nie spełniają już swoich funkcji. Czy może ktoś tutaj z forum "regenerował" czy wymieniał uszczelki w drzwiach komplet przód + tył, L&P strona. I były w stanie podpowiedzieć/doradzić jak wyeliminować ten problem najskuteczniejszą metodą którą sobie samodzielnie poradzę w garażowym zaciszu?

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle uszczelki co zapewnie drzwi się opuściły (zawiasy wyrobiły) i teraz dobrze nie leżą i słychać szum.

Sprawdź jeszcze błędy w klimatroniku poprzez menu serwisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi mogły opaść, można też próbować podnieść ramkę od okna, ale w moim przypadku wszystko było jeszcze spasowane idealnie, a przy jeszcze poprzedniej A4 próbowałem tych poprawek i szum nie znikał. Trochę taka uroda, chociaż kto wie, może nowe uszczelki by załatwiły sprawę (ale dostępne pewnie tylko w ASO i nietanio). 

Tu m.in. był temat wałkowany i ja też opisałem sposób z dołożeniem uszczelki okiennej, który mi pomógł:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi właśnie sprawdzałem i są spasowane dobrze nic nie jest opuszczone itp. Co do klimatronika to nie skomentuje tego wszedłem w C1 tam gdzie chyba wyświetla błędy z tego co zrozumiałem z internetu. I takie coś chyba nawet sensu tego naprawiać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...