Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8 '97r] Zgrzyta przy wbijaniu 3. biegu


Bol3k

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.. lecac od 1 przy wbiajniu 3 biegu slychac zgrzytniecie. jak jezdze baaardzo spokojnie i wolno wbijam to nie ma problemu ale jak juz np. krece silnik do 4.500 obr/min nie ma szans zeby nie zgrzytnelo :( z kolei przy redukcji z 4 czy 5 do 3 nie ma tego problemu.. co sie dzieje?? nie znam sie za bardzo na budowie skrzyni biegow ale ktos mi kiedys mowil ze moge miec "trojke zniszczona"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niskiego poziomu oleju to tak sie wlasnie zastanawiam bo jak ostatnio wchodzilem pod samochod (demontowalem oslony i zmienialem zderzak przedni) to widzialem ze chyba sa jakies wycieki ze skrzyni.. :/ jest cala upackana.. :( thnx i chyba podjade do jakiegos speca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synchronizator na 3 biegu ale wymiana sie nie opłaca bo nie kupisz zamiennika a w serwisie to koszt 600zł za kawałek blaszki:( + koszt wymiany tego ok 300 zł No i może to tez być wybierak biegów jak Ci ciężko 5 wchodzi!!Ja tak sobie pomykam a jak mi całkiem siądzie to wymieniam cała skrzynie co mnie będzie kosztowało z wymianą 1000!! Słyszałem że VW i Audi mają podobne problemy!!

Wiec kolego śmigaj tak!!;) ja juz mam taką wprawę że wbijam 3 tak że mi nie zgrzyta;)

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...