Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki polecacie transmiter bluetooth do 100 zł?


Arsanit

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam transmitera bluetooth do A4B6, zasilanego przez gniazdo zapalniczki, łączącego się z telefonem przez bluetooth lub kabel AUX i dysponującego możliwie najlepszą jakością dźwięku. Przez transmiter będzie odtwarzana muzyka w aucie i zależy mi na możliwie jak najlepszej jakości dźwięku porównywalnej z CD. Radio w aucie jest fabryczne. Cena transmitera do 100 zł. W takich pieniądzach znajdę coś sensownego z jakością dźwięku porównywalną do płyt CD, czy nie opłaca się i lepiej z płyt odtwarzać? Przyznam że z płyt jakość dźwięku jest super ale wygoda jest żadna stąd zastanawiam się na jakimś sensownym transmiterem żeby sobie ze smartfona odtwarzać muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie lepsze od CD, porównywalne jedynie są radia z androidem, które odtwarzają MP3 z karty pamięci / pendrive'a. @pila24 ma moduły BT jakby co.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Langista napisał:

Nic nie będzie lepsze od CD, porównywalne jedynie są radia z androidem, które odtwarzają MP3 z karty pamięci / pendrive'a. @pila24 ma moduły BT jakby co.

 

Myślałem nad modułem BT albo wyprowadzaniem kabla AUX w moim radiu ale zrobienie tego dobrze na fabrycznym radiu chyba niestety przekracza moje możliwości. Dlatego właśnie myśle nad transmiterem.

Edytowane przez Arsanit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radio nie ma specjalnego układu audio pod AUX to jakość będzie najgorsza z możliwych, bo nie ma jak filtrować sygnału, który telefon mu wysyła. Zagadaj do @pila24 o moduł pod Twoje radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Arsanit napisał:

Myślałem nad modułem BT albo wyprowadzaniem kabla AUX w moim radiu ale zrobienie tego dobrze na fabrycznym radiu chyba niestety przekracza moje możliwości.

Tak jak pisał @Langistapisz do @pila24, jak nie to masz do wyboru do koloru od tego sprzedawcy.

ALLEGRO.PL

EDIT: nie doczytałem, w tych pieniądzach się nie wyrobisz na allegro.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arsanit napisał:

Myślałem nad modułem BT albo wyprowadzaniem kabla AUX w moim radiu ale zrobienie tego dobrze na fabrycznym radiu chyba niestety przekracza moje możliwości. Dlatego właśnie myśle nad transmiterem.

Napisz jakie masz radio.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod concert2 mam podpięty roidmi 3s i mogę polecić, za około 60zł nie ma chyba nic lepszego. Jakościowo też bardzo fajnie w połączeniu ze Spotify ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety mam złe wspomnienia z transmiterami, próbowałem z tego co pamiętam 4, 2 jakieś no name, jeden od xiaomi (bodajże 2s) i mój Rock B300. Na każdym występował ten sam problem - buczenie, nie ważne jakich fal bym nie próbował. Wyglądało to dokładnie tak jak w tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=MkT2lF9u5Ag

Z tego co wyczytałem i pytałem wśród znajomych to pomaga wrzucenie transmitera do bagażnika, ale niestety w sedanie nie ma tam gniazda zapalniczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą wyżej nic nie da ci takiego czystego dźwięku jak muzyka z CD , lecz jeśli chodzi o transmiter to dużo ludzi ma pozytywne opinie o Xiaomi Roidmi 3s i taką samą pozytywną opinię mam ja bo jakiś czas go używałem . Są jeszcze emulatory zmieniarki BT ale w 100 zł się nie zmieścisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bazz2 napisał:

A ja niestety mam złe wspomnienia z transmiterami, próbowałem z tego co pamiętam 4, 2 jakieś no name, jeden od xiaomi (bodajże 2s) i mój Rock B300. Na każdym występował ten sam problem - buczenie, nie ważne jakich fal bym nie próbował. Wyglądało to dokładnie tak jak w tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=MkT2lF9u5Ag

Z tego co wyczytałem i pytałem wśród znajomych to pomaga wrzucenie transmitera do bagażnika, ale niestety w sedanie nie ma tam gniazda zapalniczki. 

+1 ja również mam go w bagażniku, nie dość że wolna zapalniczka pod ręką to jeszcze lepiej zbiera z anten na szybie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 15:06, pila24 napisał:

Napisz jakie masz radio.

@pila24 To jest fabryczne radio Audi Concert w A4B6, dokładnie takie: A4 8E Audi Concert service menu - YouTube

Edytowane przez Arsanit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Arsanit napisał:

@pila24 To jest fabryczne radio Audi Concert w A4B6, dokładnie takie: A4 8E Audi Concert service menu - YouTube

Jakbyś chciał to mam jeszcze jedną sztukę pod concerta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...