Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hak holowniczy A4 B9


wojciech_a4_b9

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, vvalery napisał:

To nie reklama tylko zdrowo rozsądkowe podejście.Bulić za takie coś na 7 pin bez wstecznego (mandat gwarantowany)  1700 zł, a zakładjąc oryginała składanego elektrycznie, i nawet palcem nie kiwnąć 2000 zł, to chyba jest róznica. Ale każdy zakłada, to co lubi nawet nieoryginalne częsci przysparzające tylko kłopotu. Kolega z Rzeszowa też zakłada oryginalne haki.

To podaj namiary kto założy za 2,000 elektryczny , koszt haka plus montaż plus wgranie i wychodzi ładny koszt

jeżeli będzie za całość podaj nr tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, waldi33b napisał:

To podaj namiary kto założy za 2,000 elektryczny , koszt haka plus montaż plus wgranie i wychodzi ładny koszt

jeżeli będzie za całość podaj nr tel

PPAUTOCENTER.PL

Namiar wyżej lub spytaj kolegi z forum WRC Laguna, albo targuj się tam gdzie Ci podałem. Powiem Ci Waldi, że miałem odpinany hak w poprzednim allroadzie, a teraz mam ten elektryczny i wygoda niesamowita. Często jest używany do bagażnika rowerowego. Ja nie jeżdżę z hakiem bez potrzeby. Taką mam zasadę. ? 

P.S. Pogrzebałem w necie i full hak w Sierakowie to koszt 3000zł. Ceny poszybowały. Znajdziesz na OLX.

 

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skorzystam z usługi tego PANA,

I na pewno nie za trzy tysiące /

Miałem odpinany westfalie i byłem zadowolony

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2021 o 20:53, waldi33b napisał:

Nie skorzystam z usługi tego PANA,

I na pewno nie za trzy tysiące /

Miałem odpinany westfalie i byłem zadowolony

Dziękuje.

Zgadza się porównując z Twoim hakiem. Każdy chce jak najtaniej i dobrze. Ja chciałem mieć oryginał, który w ASO wyceniono na 7 tyś zł z robocizną i w dodatku był niedostępny, więc wybrałem opcję za 2k.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2021 o 14:18, vvalery napisał:

Zgadza się porównując z Twoim hakiem. Każdy chce jak najtaniej i dobrze. Ja chciałem mieć oryginał, który w ASO wyceniono na 7 tyś zł z robocizną i w dodatku był niedostępny, więc wybrałem opcję za 2k.

I dobrze zrobiłeś , ja będę ten hak użytkował sporadycznie , założyć przyczepkę jechać po paliwo do ćapka więc zbędny wydatek .

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, waldi33b napisał:

I dobrze zrobiłeś , ja będę ten hak użytkował sporadycznie , założyć przyczepkę jechać po paliwo do ćapka więc zbędny wydatek .

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie tematem.

To powodzenia Waldi. zamieść jakieś zdjęcia z montażu i jak już będziesz miał założony :-)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczny hak jest dużo lepszym rozwiązaniem niż uniwersalny wpinany. Klękanie z tyłu auta i wpinanie zaczepu na kolanach to słaba sprawa.

W Gdańsku możemy wykonać montaż haka, fabryczny lub sensowny zamiennik: www.facebook.com/diagnostykagdansk

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, shaqal napisał:

Fabryczny hak jest dużo lepszym rozwiązaniem niż uniwersalny wpinany. Klękanie z tyłu auta i wpinanie zaczepu na kolanach to słaba sprawa.

W Gdańsku możemy wykonać montaż haka, fabryczny lub sensowny zamiennik: www.facebook.com/diagnostykagdansk

Z wentylatorami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Muskel1 napisał:

Z wentylatorami? 

Zależy co masz napisane w wyposażeniu. Ja miałem przygotowanie pod montaż haka i wszystko było gotowe. Również zależy do czego ten hak będzie służył. Jak do rowerów to ten wentylator jest niepotrzebny. Jak do przyczepy to już inna historia. Każdy musi pozaglądać do wyposażenia i przystosować hak do czego chce. Ale cenna uwaga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hak fabrycznie w aucie ale pytam bo ostatnio montowałem z kolegą u niego w aucie (oryginalny składany) i założyliśmy bez wentylatorów (bo nie miał przygotowania pod hak). Zastanawia się teraz nad dołożeniem wentylatorów i chciał wiedzieć co musi wymienić i dołożyć. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2021 o 07:22, vvalery napisał:

To powodzenia Waldi. zamieść jakieś zdjęcia z montażu i jak już będziesz miał założony :-)

Pozdrawiam,

Ok , ale dopiero po 17 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Muskel1 napisał:

Ja mam hak fabrycznie w aucie ale pytam bo ostatnio montowałem z kolegą u niego w aucie (oryginalny składany) i założyliśmy bez wentylatorów (bo nie miał przygotowania pod hak). Zastanawia się teraz nad dołożeniem wentylatorów i chciał wiedzieć co musi wymienić i dołożyć. 

Do wymiany pas przedni wraz z wentylatorami, dobrych kilka tysięcy do wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shaqal napisał:

Do wymiany pas przedni wraz z wentylatorami, dobrych kilka tysięcy do wydania.

Też mu mówiłem, że za droga zabawa żeby rowery wozić. Do przyczepy oczywiście inna bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Muskel1 napisał:

Też mu mówiłem, że za droga zabawa żeby rowery wozić. Do przyczepy oczywiście inna bajka. 

Zdecydowanie podarowałbym sobie temat wentylatorów.

Najgorsze, że tylko niższe modele Audi mają rozróżnienie wentylatorów: a4 a5 q5. Przy a6 a7 a8 q7 nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja serwisowa na oryginalne elektryczmie składane haki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Akcja serwisowa na oryginalne elektryczmie składane haki.

 

 

Trzeba przyznać, że szybko się kapnęli. :facepalm: Pojadę teraz do PP Auto na akcję serwisową. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, vvalery napisał:

Trzeba przyznać, że szybko się kapnęli. :facepalm: Pojadę teraz do PP Auto na akcję serwisową. :decayed:

Sprawdzałeś u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Sprawdzałeś u siebie?

Muszę Muskel wyladować pod autem i znaleźć tabliczkę znamionową tego haka bo nawet nie wiem z którego roku on jest. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...