Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Luzy na półośkach


Legion66689

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna posiadam Audi A4 B9 2.0 tfsi 2016 r, w automacie. W momencie gwałtownego przyspieszania słychać jest metaliczny dźwięk?. Gdy wjechałem na podnośnik okazało się że obydwie półośki mają luzy ( z prawej strony większy). Miał ktoś podobny problem i może polecić jakiegoś „znachora”w tym temacie?‍⚕️Najlepiej w okolicach Krakowa , który sprawnie rozwiązałby ten  problem. Czy może szukać pomocy w serwisie Audi?? 

Poniżej dodaje filmik dla naświetlenia problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

Za nowe przeguby w audi zostawisz nerki, obie ?

Jakieś wyjście musi być, z tego co wiara tutaj pisze  to nie jestem jedyny z takim problemem i mimo tego nikt nie zostawił  nerek ?

Edytowane przez Legion66689
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Langista napisał:

Bo nie brał ich z ASO.

Napisałem: „Miał ktoś podobny problem i może polecić jakiegoś „znachora”w tym temacie?‍⚕️Najlepiej w okolicach Krakowa , który sprawnie rozwiązałby ten  problem. Czy może szukać pomocy w serwisie Audi?” Czytanie ze zrozumieniem się kłania? oczywiste że będę wdzięczny jeśli ktoś poleci mi kogoś kto mi to ogarnie nie koniecznie ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem co napisałeś ale napisałeś też  "serwis audi" czym dla mnie jest właśnie ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Zrozumiałem co napisałeś ale napisałeś też  "serwis audi" czym dla mnie jest właśnie ASO.

Z jakim mechanikiem nie rozmawiam to słyszę ze nie może znaleść zestawu naprawczego prawej strony, lub wymiguje się od zrobienia tego i każe zawieść do ASO dlatego zacząłem pytać tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Legion66689 napisał:

Z jakim mechanikiem nie rozmawiam to słyszę ze nie może znaleść zestawu naprawczego prawej strony, lub wymiguje się od zrobienia tego i każe zawieść do ASO dlatego zacząłem pytać tutaj.

WWW.OEMVWSHOP.COM

Important notesinner tripodicFitmentThis part fits into 10 vehicle models. Check the section 'Fit these cars'Additional informationsPR-CODE&nbsp&nbsp Informations&nbsp&nbspGH4Rear differential with...

 

i zewnętrzny 

WWW.OEMVWSHOP.COM

FitmentThis part fits into 12 vehicle models. Check the section 'Fit these cars'…

 

To są Oryginalne części, tyle kosztują (pojedyncze sztuki)

Tu masz numery :

Wewnętrzny : 8W0498103B

Zewnętrzny : 4M0498099

Są takie same na obie strony, chyba, że się mylę, to niech mnie ktoś poprawi ale tak mi właśnie etka pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał:
WWW.OEMVWSHOP.COM

Important notesinner tripodicFitmentThis part fits into 10 vehicle models. Check the...

 

i zewnętrzny 

WWW.OEMVWSHOP.COM

FitmentThis part fits into 12 vehicle models. Check the section 'Fit these cars'…

 

To są Oryginalne części, tyle kosztują (pojedyncze sztuki)

Tu masz numery :

Wewnętrzny : 8W0498103B

Zewnętrzny : 4M0498099

Są takie same na obie strony, chyba, że się mylę, to niech mnie ktoś poprawi ale tak mi właśnie etka pokazuje.

Dzięki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...