Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Jak podłączyć składane lusterka


ferN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak podłączyć  skladane lusterka 10 pin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dołożyć przekaźnik i instalację od niego do lusterek i pokrętła - system działa tak samo w a6 c5 ten sam przekaźnik wykorzystuje , poszukaj tu na forum lub w sieci na pewno jest dokładny opis co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2021 o 18:20, Banan napisał:

Musisz dołożyć przekaźnik i instalację od niego do lusterek i pokrętła - system działa tak samo w a6 c5 ten sam przekaźnik wykorzystuje , poszukaj tu na forum lub w sieci na pewno jest dokładny opis co i jak.

szukałem i znalazłem jakiś schemat i było że pin 1 i 2 do 361 ME i MA i to niby sygnał na silniczek oraz pin 5 do RA niby Wyłacznik krancowy, ale jak patrzyłem w lusterku to piny 1 i 2 idą do czujnika krańcowego a 5 i 6 do silniczka tyle że jak dam 5 i 6 do ME i MA i pin 1 lub 2 do RA to nic sie nie dzieje oczywiscie sygnał SE podany i poza tym podanie plusa i minusa prosto na kable od silniczka to lustra się składają i rozkładają wieć nwm o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piny przekaźnika: 

pin 6  - masa 

pin 12 - do włącznika składania 

pin 4 - plus po zapłonie 

pin 14 - krańcówka 

pin 8 i 5 - silniczek składania 

 

tu masz pinout podstawki przekaźnika - http://www.passatplus.de/umbauteile/stecker/4A0937529.jpg

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem co grane przekaznik na wyjściu MA mial przepalony styk i dlatego niedzialaly zlutowałem i śmiga jak by ktoś chciał to podlonczenie u mnie było takie 

Ma -pin 5 

Me -pin 6 

Ra -pin 1 

Jeśli będą na odwrót działały trzeba zamienić piny na odwrót 5 z 6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . Podłaczyłem i świetnie działają na tym schemacie chyba jest błąd , lusterko lewe pin 2 z pinu 1 lusterka lewego i w tym samym lusterku prawym jest takze pin 2 oznaczony masa ??? ale mam problem gdy ustawię regulacje lewego lusterka ustawia sie prawe zeby ustawic lewe musze wlączyć przełacznikiem prawe???? czy gdy podłączę wyjście komfort z centrali zamków i wysteruję masą pin SE przekaźnika , lusterka sie złożą gdy zamkne auto pilotem ?

1071c642c049a679 (1).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...