Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprawdzenie felg alu uzywanych przed zakupem ...


hutto

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie na co trzeba zwrocic uwage? jak rozpoznac czy felga byla uszkodzona (peknieta malowana itd itp) doradziecie bo sezon juz prawie rozpoczety a felg jak nie ma tak nie ma, a trzeba zakupic

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie na co trzeba zwrocic uwage? jak rozpoznac czy felga byla uszkodzona (peknieta malowana itd itp) doradziecie bo sezon juz prawie rozpoczety a felg jak nie ma tak nie ma, a trzeba zakupic

Jakiego rozmiaru szukasz :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak poznać, że byłą prostowana wiem na co należy zwrócić uwagę przy kupnie alu bez dekielków, zanim kupisz sprawdź czy są do nich dostępne odpowiednie dekle ja kupiłem bez dekli i teraz mam problem ze znalezieniem :evil: . pozdro Robson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czasem lepiej jak felgi są lekko porysowane... raczej nie są lakierowane.

Lepiej kupić z jakimiś widocznymi, niewielkimi uszkodzeniami, ale proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem używane (na zdjęciu), spolerowałem i nawoskowałem i wyglądają bardzo ładnie, żadnych problemów z nimi nie mam, tylko dekli brakuje :) ale tak jak mówi Spedyt trzeba wyważyć

Obraz113.jpg

[ Dodano: 31-03-2007, 12:47 ]

aaa! i sprawdź rozmiar ET bo u mnie bardzo głęboko weszły tylne alu i myslałem, że będę musiał dokupić dystanse(wtedy cena rośnie +200zł) ale obyło się bez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ogladalem fele i troche sa porysowane zakladalem na przednie kolo i nie ociera i wszedzie jest luz wiec ok. Koles twierdzi ze sa to felgi z A4 na ktorych przejechano 80k km. Opony na nich jeszcze na 2 sezony starcza. Niestety nie jest to zaden rewelacyjny wzor :frown: :frown: ale z drugiej strony nie beda kusic zlodzieja i mam nadzieje ze nie przyjde i zastane auta na ceglach. Najwyzej moze je spoleruje i beda mialy atrakcyjniejszy wyglad

Dekelielki maja male i nie zaslaniaja srub i sa 4 z 5 felg.

A moze ktos wie gdzie w lublinie kupic felgi fajne i nie drogo???

pozdr

EDIT1

ps

a wygladaja mniej wiecej tak felga 16" opona to 205/55/16 co o nich sadzicie wiocha czy da sie wyzyc auto mam czarne:

178921549.jpg

EDIT2

a wlasnie czy da sie samemu domowymi sposobami spolerowac felgi i na czym to polega???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w Kraśniku jest tam wulkanizacja i facet ma duży wbór felg w dobrej cenie. Ja za swoje zapłaciłem 1300 zł z oponami.

A tu masz link do tematu z moimi felgami.

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3841

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wygladaja mniej wiecej tak felga 16" opona to 205/55/16 co o nich sadzicie wiocha czy da sie wyzyc auto mam czarne:

nie są złe a jak cena? jak więcej niż 800 to kupisz lepsze

EDIT2

a wlasnie czy da sie samemu domowymi sposobami spolerowac felgi i na czym to polega???

o jakiej polerce myślisz stalowe ? czy aluminiowe? ja te swoje samemu wypolerowałem specjalnymi nakładkami na wiertarkę, pastą polerską i na to mleczko turtlewax efekt możesz zobaczyć w temacie moje A4- "B6 1.9 TDi bzzz :) " jak będziesz chciał szczególy poznać pisz na pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...