Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Intercooler w 1.9 TDI - Zmiana na FMIC czy drugi z 2.5TDI /BRD


speedster2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

jakieś pół roku temu wymieniłem IC w swoim B6 AVF.  Nie przewidywałem wtedy dłubania silnika ale wiadomo- apetyt urósł w miarę jazdy :D Stąd pytanie -  by nie wyrzucić pieniędzy " żeby dłubanie na max 210 koni miało sens starczy dołożenie drugiego ic na bok czy rwać to i pakować Fmic ? Wiem że jest trochę rezania pod Fmic a z założenia ic na drugi bok powinno wejść P&P. Ktoś ma doświadczenia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakiegoś znajomego co ogarnia spawarke to bez zastanawiania się ogarniaj rdzeń 550x230x65 i spawaj orurowanie. Drugi cooler z pierdołami niby pasuje spoko ale okolice 500zł jakoś wyjdzie.
Druga sprawa, że te dwa boczne to w BRD seryjnie się męczą, co dopiero jak chcesz iść po 200+ 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2021 o 18:32, Ivanek napisał:

Jak masz jakiegoś znajomego co ogarnia spawarke to bez zastanawiania się ogarniaj rdzeń 550x230x65 i spawaj orurowanie. Drugi cooler z pierdołami niby pasuje spoko ale okolice 500zł jakoś wyjdzie.
Druga sprawa, że te dwa boczne to w BRD seryjnie się męczą, co dopiero jak chcesz iść po 200+ 
 

Przebadałem temat, potrzebuje kogoś do wyspawania rur bądź montażu na gotowo. Jakieś polecane namiary ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, speedster2000 napisał:

Przebadałem temat, potrzebuje kogoś do wyspawania rur bądź montażu na gotowo. Jakieś polecane namiary ? 

Nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, speedster2000 napisał:

Przebadałem temat, potrzebuje kogoś do wyspawania rur bądź montażu na gotowo. Jakieś polecane namiary ? 

Najpierw napisz jaki region PL Cię interesuje do owej roboty to może się ktoś odezwie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Najpierw napisz jaki region PL Cię interesuje do owej roboty to może się ktoś odezwie .

Opolszczyzna, Śląskie, ogólnie okolice mojej lokalizacji która wpisana w danych profilu ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...