Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana zawieszenia


karol_zary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Kupiłem sobie audi quattro.

Założone ma aktualnie zawieszenie na zle drogi ale chce założyć 1be.

Pytanie moje brzmi.

Czy sprężyny z ośki pasują do quattro ?

Ciężko znaleźć zawias z quattro 1be.....Lub 1bv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz dwa pomocne linki z tego forum. Odpowiadajac jednoczesnie na twoje pytania szukajac zawiasu najbezpeczniej szukac z blizniaczego auta z takim zawiasem  na jaki chcessz zmienic tzn silnik nadwozie naped ten sam tylko 1be/bv. Jest tego w opor na portalach aukcyjnych i na grupach na FB. Mozna tez dobrac wg wlepy serwisowej szukajac odpowiednika zawieszenia posrod tych kilkunastu klas trzymajac sie przypisanej do nich wagi ;)

 

 

Edytowane przez Mr.Joker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr.Joker napisał:

Tutaj masz dwa pomocne linki z tego forum. Odpowiadajac jednoczesnie na twoje pytania szukajac zawiasu najbezpeczniej szukac z blizniaczego auta z takim zawiasem  na jaki chcessz zmienic tzn silnik nadwozie naped ten sam tylko 1be/bv. Jest tego w opor na portalach aukcyjnych i na grupach na FB. Mozna tez dobrac wg wlepy serwisowej szukajac odpowiednika zawieszenia posrod tych kilkunastu klas trzymajac sie przypisanej do nich wagi ;)

 

 

No właśnie wg mnie znalezienie sprężyn do a4 Avant Quattro w wersji 1be lub 1 bv jest mega trudne. Oczywiście ośki są ale quattro inna bajka. 

I pytam dlatego, że znalazłem sprężyny a nawet cały zestaw ale nie wiem czy one wejdą. Jeśli chodzi o kolory to są prawie identyczne. 

 

Jeśli mogę, to chętnie poproszę o link do sprężyn 1 be lub 1bv do A4 Avant Quattro polift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karol_zary napisał:

No właśnie wg mnie znalezienie sprężyn do a4 Avant Quattro w wersji 1be lub 1 bv jest mega trudne. Oczywiście ośki są ale quattro inna bajka. 

I pytam dlatego, że znalazłem sprężyny a nawet cały zestaw ale nie wiem czy one wejdą. Jeśli chodzi o kolory to są prawie identyczne. 

 

Jeśli mogę, to chętnie poproszę o link do sprężyn 1 be lub 1bv do A4 Avant Quattro polift.

Osz kurde ale ze mnie gapa nie popatrzylem ze to chodzi o b8. Tzn same  nazwy kategori pewnie takie same tylko juz przxyposane wagi beda inne bo to calkiem inna plyta podlogowa niz b6/7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2021 o 19:51, Mr.Joker napisał:

Osz kurde ale ze mnie gapa nie popatrzylem ze to chodzi o b8. Tzn same  nazwy kategori pewnie takie same tylko juz przxyposane wagi beda inne bo to calkiem inna plyta podlogowa niz b6/7.

właśnie tak Panie ale już właśnie kupiłem takie jakie potrzebuje i pod moją wagę  :) także temat zamknięty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2021 o 11:34, karol_zary napisał:

właśnie tak Panie ale już właśnie kupiłem takie jakie potrzebuje i pod moją wagę  :) także temat zamknięty....

To git pochwal pochwal się czy siadło jak należy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mr.Joker napisał:

To git pochwal pochwal się czy siadło jak należy ?

W nadchodzącym tygodniu będzie raczej glebiona..... 

Zobaczę jak z czasem narazie jest taka 

S line w allroud - ale mówiąc szczerze to ma to swój urok ;)

 

Docelowo jednak zdjęcie ostatnie bo tak wyszła z fabryki i chciałem nawet te felgi ale będą 19 z A5/S5

IMG-20210505-WA0002.jpg

IMG-20210505-WA0001.jpg

IMG-20210505-WA0010.jpg

IMG-20210505-WA0009.jpg

Edytowane przez karol_zary
Dodanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2021 o 13:04, karol_zary napisał:

W nadchodzącym tygodniu będzie raczej glebiona..... 

Zobaczę jak z czasem narazie jest taka 

S line w allroud - ale mówiąc szczerze to ma to swój urok ;)

 

Docelowo jednak zdjęcie ostatnie bo tak wyszła z fabryki i chciałem nawet te felgi ale będą 19 z A5/S5

IMG-20210505-WA0002.jpg

IMG-20210505-WA0001.jpg

IMG-20210505-WA0010.jpg

IMG-20210505-WA0009.jpg

I jakie dobrałeś zawieszenie? Znalazłeś 1be z quattro czy może podchodzi z fwd? 

Bo sam szukam ale pustki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...