Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odtwarzanie muzyki przez bluetooth.


miszczprostej

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie wnosi, mieszkając za granicą często słucham polskiego radia internetowego poprzez CarPlay:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Muskel1 napisał:

Jak dla mnie wnosi, mieszkając za granicą często słucham polskiego radia internetowego poprzez CarPlay:wink:

Ja się odnoszę tylko do muzyki zapisanej na telefonie. Jak ktoś chce słuchać czegoś innego to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie mam muzyki w telefonie. Za stary już chyba jestem. Muzykę wciągam na karty SD, ale używając np. Spotify warto jest słuchać poprzez CarPlay czy Android Auto bo masz tam też Spotify. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Muskel1 napisał:

Ja nawet nie mam muzyki w telefonie. Za stary już chyba jestem. Muzykę wciągam na karty SD, ale używając np. Spotify warto jest słuchać poprzez CarPlay czy Android Auto bo masz tam też Spotify. 

Jak się często lata samolotami to muzyka w telefonie to "must have" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dowiedzieliśmy się od vvalery ze technologia nic nie wnosi. Spotify nie wnosi, mapy nie wnoszą, streaming i ekran telefonu na ekranie samochodu, ze wszystkimi opcjami telefonu ogólnie nic nie wnosi. Po co w ogóle zaawansowane car audio? Kaseciak unitra i jazda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vvalery napisał:

Jak się często lata samolotami to muzyka w telefonie to "must have" :-)

W samolocie nie mam czasu na słuchnie muzyki bo się modlę:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

W samolocie nie mam czasu na słuchnie muzyki bo się modlę:polew:

Długie te modlitwy biorąc pod uwagę USA, Chiny, Kazachstan, Koniec Rosji (Władywostok) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Muskel1 napisał:

Biblia to gruba książka:polew:

Mieści się do podręcznego? :polew:

Ze mną też coś nie tak, bo latam dużo, a muzyki w telefonie nie mam:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Mieści się do podręcznego? :polew:

Ze mną też coś nie tak, bo latam dużo, a muzyki w telefonie nie mam:eusathink:

A Biblię masz?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Muskel1 napisał:

A Biblię masz?:decayed:

No właśnie nie mam z obawy że w bagażu podręcznym się nie zmieści :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MaTeo85 napisał:

No właśnie nie mam z obawy że w bagażu podręcznym się nie zmieści :grin:

:decayed: kilka modlitw znam na pamięć ale to na długi lot nie wystarcza:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 09:46, MariuszGDA napisał:

No to dowiedzieliśmy się od vvalery ze technologia nic nie wnosi. Spotify nie wnosi, mapy nie wnoszą, streaming i ekran telefonu na ekranie samochodu, ze wszystkimi opcjami telefonu ogólnie nic nie wnosi. Po co w ogóle zaawansowane car audio? Kaseciak unitra i jazda ?

Czytaj człowieku ze zrozumieniem, a potem wypisuj te swoje wypociny, że nie nazwę tego głupoty.
Muskel1 ma biblie. W tej bibli jest Bóg. Bóg z bibli Muskel1 poskąpił Ci szarych komórek.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vvalery napisał:


Muskel1 ma biblie. W tej bibli jest Bóg. Bóg z bibli Muskel1 poskąpił Ci szarych komórek.

Nie ma się co wściekać. Daj na luz:wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś powie mi jakie możliwości daje mmi z wersja jak na zdjęciu? Domyślam się że CarPlay tutaj nie będzie ale co z funkcją połączenia mmi z internetem. Jak to robić i jakie da to możliwości ??IMG_6185.thumb.png.4e74414ebdd783e927dbad77d3f07eac.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mała nawigacja Delphi. Na podstawie tego zdjęcia nie da się stwierdzić, czy masz Android Auto/Car Play. Jak masz pod podłokietnikiem 2 złącza USB, to masz Audi Smartphone Interface (AA/CP), jeżeli masz jedno złącze USB opisane jako CHARGE ONLY, to nie masz ASI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jest to mała nawigacja Delphi. Na podstawie tego zdjęcia nie da się stwierdzić, czy masz Android Auto/Car Play. Jak masz pod podłokietnikiem 2 złącza USB, to masz Audi Smartphone Interface (AA/CP), jeżeli masz jedno złącze USB opisane jako CHARGE ONLY, to nie masz ASI.

Właśnie mam tylko jedno złącze USB do ładowania. W takim razie trzeba z tym żyć bo raczej nie będę nic przerabiać. Szkoda tylko że USB od ładowania telefonu mam umiejscowione koło indukcyjnej ładowarki 😂 nie będzie wcale wykorzystane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dołożyć i koszt jest niewielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Można dołożyć i koszt jest niewielki.

Jest ingerencja w instalację elektryczną ?? Czy tylko jakieś programowanie/kodowanie. Interesuje mnie tylko podłączenie iPhone’a. 

Proszę o info na ten temat. Tych wersji mmi jest tyle że trochę się w tym gubię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ingerencja jest. Należy wymienić złącze USB na podwójne i wpiąć dołączoną wiązkę. Następnie programowo (zmiana kodowania i wgranie patch) należy uruchomić ASI.

 

Ostatnia wersja oprogramowania do tej jednostki to P2035. Przed nią jest jeszcze P1242 i dopiero Twoja.

Screenshot_20240107_094238_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...