Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BPW dymienie ciąg dalszy


Kimas97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem świeżo po wymianie oleju w weekend. Wcześniej poruszałem tutaj temat dymienia BPW. Po wymianie oleju jak by dymienia było mniej, ale jeszcze jest. Dym bez zmian biało/szary. Mechanik sprawdził EGR, Odme, wtryski wszystko ok. Na moją sugestie czy to nie odma, bo w BPW dość częsty problem mówił, że sprawdzał jest ok poza tym gdyby była nie drożna wywaliło by Check na desce,  a po drugie nie chce mnie narażać na koszty, bo wymienimy odme z pokrywą ( koło 700zł ) i może będzie to samo. Chłodniczki EGR mi nie sprawdzał zasugerował jeździć i się nie przejmować. Auto bez zmian ma moc nic nie szarpie oleju ani płynu nie ubywa nawet kropelki. Wczoraj odkręciłem korek płynu chłodniczego auto było nagrzane to usłyszałem lekki świst i płyn się lekko uniósł tak minimalnie i upadł do pierwotnego stanu, ale to normalne bo w układzie jest duże ciśnienie. 

 

Ktoś miał podobny przypadek? widzę jest kilka na forum przypadków dymienia BPW, ale u każdego ubywało płynu chłodniczego mi nie ubywa nic. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

I jak udało się coś wymyślić ? Też mam BPW I podobny problem. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...