Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiązka do elektrycznych tylnych szyb (opinia)


Gibon91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Wrzucam temat do tego działu bo dot. elektryki w głównej mierze.
Przymierzam się do założenia el. szyb w tylnych drzwiach. Wszystko w sumie mam już przygotowane oprócz przewodów między słupkami oraz skrzynką bezpieczników.
Na allegro wpadła mi w oko taka oto wiązka:

ALLEGRO.PL

Z opisu aukcji wynika, że jest to już w pełni przygotowana wiązka zasilająca od skrzynki poprzez słupek a do słupka b.
Moje pytanie brzmi:
Czy ktoś z forumowiczów korzystał/ montował tę wiązkę u siebie i może się podzielić opinią? Czy jednak lepiej samemu sztukować i ciągnąć przewody?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wiązką od kolegi z forum @kaju jak dobrze kojarzę konto z allegro więc powinna ładnie pasować, ale niech autor napiszę sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 19:14, MaTeo85 napisał:

To jest wiązką od kolegi z forum @kaju jak dobrze kojarzę konto z allegro więc powinna ładnie pasować, ale niech autor napiszę sam.

Potwierdzam, jest to moja aukcja i tak, jak zrozumiałeś - jest to w pełni kompletna wiązka do tylnych słupków, razem z bezpiecznikiem termicznym i konektorami do skrzynki bezpieczników na pozycję 23 - w instrukcji masz wszystko opisane co gdzie i jak wpiąć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kaju napisał:

Potwierdzam, jest to moja aukcja i tak, jak zrozumiałeś - jest to w pełni kompletna wiązka do tylnych słupków, razem z bezpiecznikiem termicznym i konektorami do skrzynki bezpieczników na pozycję 23 - w instrukcji masz wszystko opisane co gdzie i jak wpiąć ;) 

W takim razie zamówione :hi: wydaje mi się to znacznie lepszą opcją niż rzeźbienie własnych przewodów :wink: Czekam na przesyłkę z utęsknieniem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po montażu, przy okazji mogę się wypowiedzieć na temat wiązki. Wiązka bardzo pomocna, zaizolowana jak oryginał. Jedyny minus to taki, że podczas montażu, z jednej kostki wysunęły się 2 przewody z pinów, ale wystarczyło wyjąć piny i zarobić raz jeszcze. Poza tym wszystko cacy, opis pomocny, aczkolwiek w moim przypadku piny w kostce słupka A były osadzone w innych miejscach, jednak to przez to, że auto sprzed 2003 r. Polecam allegrowicza/ forumowicza.  :thumbup1:

Edytowane przez Gibon91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 22:07, Gibon91 napisał:

Jedyny minus to taki, że podczas montażu, z jednej kostki wysunęły się 2 przewody z pinów

jak wspominałem - test nowej zaciskarki, błąd już zniwelowany - dzięki za info o tym! 

 

W dniu 10.06.2021 o 22:07, Gibon91 napisał:

aczkolwiek w moim przypadku piny w kostce słupka A były osadzone w innych miejscach

a pytałemteż o to, mowiłeś, że dawca b7 :eusathink: grunt, że opanowane :) 

 

No i oczywiście polecam się na przyszłość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...