Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pas przedni USA


gienekmc

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Dev napisał:

Z tego co widać to jest już zmodyfikowany egzemplarz, jak przyjedzie i zdejmiesz przód to demontuj kompresor i od razu Wymieniaj olej. U mnie był już mocno smierdzący i spalony.

Cała operacja trwa max godzine i jest dziecinnie prosta, sprawdź też jakie ma koło na kompresorze i na wale, warto zmienić na mniejsze, jak coś to służę pomocą.

Dev, mógłbym Cię prosić jeszcze o sprawdzenie czy mój moduł obsłuży pdc przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, marcin_o23 napisał:

uszkodzenie spoko, do zrobienia na relaxie, najlepiej poczekać aż przypłynie jeśli chodzi o pas, belka pewnie do uratowania, cooler dolny pewnie  też, to resztę gratów kupisz na sztuki, maska to myślę że ze względu na to że w pl większość części to szrot to pomyśl o nowej w aso, jeśli nie masz problemu z malowaniem to mam czarną do lifta na stanie więc w razie co zapraszam, błotniki czarne mam też chociaż te twoje można by ratować, do tego kupujesz skorupę zderzaka, gołe lampy eu bo moduły wykorzystasz ze starych, reszta to już duperele

Maska nowa w ASO 3200zł, na olx za ładną do założenia chcą 3000zł, nie wiem czy właśnie samemu kompletować pas czy lepiej kupić cały kompletny, a ewentualne części które zostaną odzyskane po prostu sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pasie możesz pomyśleć kompletnym bo tak najprościej

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gienekmc napisał:

Jeszcze takie pytanie, można zamontować od razu skrętne i jezdzić tak narazie? a dopiero za jakis czas wymienić moduł 55 i przystosować samochód pod skrętny, czy to tak nie działa?

Kontaktowałem się z WRClaguna, i niestety to tak nie działa, więc narazie montuje zwykłego bixa, może kiedyś wpadnie skrętny jak porobię ważniejsze rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2021 o 01:02, Dev napisał:

Z tego co widać to jest już zmodyfikowany egzemplarz, jak przyjedzie i zdejmiesz przód to demontuj kompresor i od razu Wymieniaj olej. U mnie był już mocno smierdzący i spalony.

Cała operacja trwa max godzine i jest dziecinnie prosta, sprawdź też jakie ma koło na kompresorze i na wale, warto zmienić na mniejsze, jak coś to służę pomocą.

 

Edytowane przez gienekmc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...