Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komunikat brems licht AR B5 1.8 ADR 98r


jakfra95870

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że temat był wałkowany , ale żaden post nie pomógł w rozwiązaniu problemu dla tego ponawiam go . Wiem że oznacza to coś ze światłami stopy, wszystkie żarówki zostały wymienione profilaktycznie na nowe p21 5W jak i te w 3 świetle na w 2.3w , oraz czujnik na pedale hamulca,  wszystkie styki oczyszczone A komunikat nadal się pojawia, czy np istnieje opcja że przekaźnik 387 Może mieć zimne luty ?

Ewentualnie co proponujecie? Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypadek, że licznik był winny. Podaj na pin odpowiedzialny za Brems light masę i wtedy będzie wiadomo. Jak nie zniknie to winny licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mam od tamtego roku sierpnia i dopiero nie dawno jakieś 2 tyg temu mi ten błąd doskwiera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zegary po regeneracji A błąd dalej jest co może być nie tak , zaznaczę że wszystkie żarówki stopu są nowe i sprawne nawet w 3 świetle, brak mi pomysłu może być coś z wiązką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jak pisałem wcześniej i wszystko będzie jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fazii napisał:

Sprawdź jak pisałem wcześniej i wszystko będzie jasne

Licznik wysłałem w tym tygodniu do regeneracji zakład w  Żorach mi go regenerował twierdzą że naprawili licznik i powinno być okej A tu dalej ten komunikat .

Myślałem że to wina pinu 19 czerwonej kostki Ale tam jest masa poprawnie więc już zaczyna brakować mi pomysłów. 

Ten komunikat odpowiada tylko za światła stopu czy coś jeszcze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzisz, że na tym pinie masa jest na 100% to znaczy, że licznik jest walnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik o którym pisze Fazi  to był mój licznik,,i tak jak opisane nic nie pomagało ,niby wszystkie żarówki sprawne,podjechałem do Pawła na szybka podmianę licznika i błędu nie było,także skoro masz mase na krótko podaną i błąd się świeci to znaczy że licznik walnięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...