Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komputer do diagnostyki domowej.. Czy taki będzie działał?


Dominik88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam audi a4 b6 1.8T r 2001 możecie doradzić czy to urządzenie będzie działać do tego modelu?? Link poniżej

TECHDIAGNOZA.PL

Podstawowy skaner diagnostyczny do wszystkich pojazdów wyposażonych w złącze OBDII...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, za dużo nim nie zrobisz tzn. prawie wcale nie zrobisz poza odczytem i skasowaniem błędów w sterowniku silnika. W podobnej cenie kupisz kabel HEX-V2 oczywiście klon i zrobisz nim wszystko co będziesz chciał. Miałem kiedyś taki jak z linka poniżej i szybko sprzedałem a nim już można było dużo więcej zrobić niż tym co podlinkowałeś.

https://techdiagnoza.pl/product-pol-33-Skaner-diagnostyczny-Vscan-VAG5053C-ITS.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taki ma kolega i nic na nim nie mogłem zrobić włączył się dałem szybie skanowanie i lipa nie obsługuje i jak wybierałem pojedynczo to też lipa była pisze nie obsługuje czegoś tam... Właśnie ten co wkleiłeś więc czemu nie działata podłączałem taki jak niżej na foto 

IMG_20210528_201528.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki właśnie nie działał jak dałeś link a ja zdjęcie?? Czemu?? Nie wiem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dominik88 napisał:

Taki właśnie nie działał jak dałeś link a ja zdjęcie?? Czemu?? Nie wiem... 

A nie wiem czemu. U mnie w Golfie IV i w A6 C6 polift działał. Tak czy inaczej to nie wart swoich pieniędzy nawet jakby miał działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kiedyś podłączałem podobnego do tego obd2 mini i taki działał wychwycił błędy przy silniku i np że termostat obieg otwarty więc działał ten mniejszy :) przeciesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko dało się odczytać błędy i skasować nie oczekuje cudu :) za 140zl bo za tyle taki widziałem może ktoś ma jakiś tani i wyślę link najlepiej jak ma też audi a4 b6 1.8T wtedy pewne że będzie działał przynajmniej :)?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci wcześniej co najlepiej kupić. Wynalazkami tego typu co pokazujesz i co ja Ci pokazałem nawet logów nie zrobisz, to po co Ci takie cudo jeszcze do 1,8 T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dominik88 napisał:

Mam audi a4 b6 1.8T r 2001 możecie doradzić czy to urządzenie będzie działać do tego modelu?? Link poniżej

TECHDIAGNOZA.PL

Podstawowy skaner diagnostyczny do wszystkich pojazdów wyposażonych w...

 

Szrot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dominik88 napisał:

Ale taki ma kolega i nic na nim nie mogłem zrobić włączył się dałem szybie skanowanie i lipa nie obsługuje i jak wybierałem pojedynczo to też lipa była pisze nie obsługuje czegoś tam... Właśnie ten co wkleiłeś więc czemu nie działata podłączałem taki jak niżej na foto 

IMG_20210528_201528.jpg

Szrot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...