Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pojawiające wibracje w trakcie jazdy


krzysiuhhhh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Spotkał się ktoś z takim problemem że przy prędkości 120km/h wzwyż pojawiają się wibracje na całej budzie najbardziej odczuwalne na kierownicy, wibracje nie ma cały czas, nieraz ustają i samochód jedzie jak po stole, ani drgnie a po chwili z powrotem wracają, podejrzewałem przeguby wewnętrzne ale obydwa nowe i wibracje nie ustały koła też są proste i wyważone kilkukrotnie w różnych warsztatach nie przychodzi mi nic innego na myśl, czego to może być wina, co jeszcze sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie winą był dwumas. Wibracje tak samo raz były, a raz spokój  przez 2 tygodnie i znów ni z tego nie z owego się pojawiały.

Podczas trwania wibracji stań wrzuć luz i przegazuj. Jeśli dalej będzie czuć wibracje to raczej dwumas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piti82 napisał:

U mnie winą był dwumas. Wibracje tak samo raz były, a raz spokój  przez 2 tygodnie i znów ni z tego nie z owego się pojawiały.

Podczas trwania wibracji stań wrzuć luz i przegazuj. Jeśli dalej będzie czuć wibracje to raczej dwumas 

U mnie bardziej te zmiany są z minuty na minutę co parę set metrów potrafi tak zrobić, przy niższych prędkościach nigdy więc jak stanę to już nic takiego nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedyne co by mi przyszło do głowy to koła i opony, wiem że pisałeś że są ok, ale oponiarz oponiarzowi nie równy, poza tym sam mam oponę która jest niby ok, ale lekko skacze na wyważarce....efekt taki że w zależności jak ułożą się koła względem siebie na drodze to raz delikatnie trzęsie a np po wyjściu z zakrętu już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...