Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co tu ma być podpięte ?


Darwek24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Co tu ma być podpięte, czy takie ma wyposażenie ? Gdzie to znaleźć co ma w wyposażeniu ? A4 B8 2.0 TDI 2014 rok i jakie mam to MMI dokładnie ?

20210530_232455.jpg

20210531_144910.jpg

20210531_144940.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, na ostatnim zdjęciu widać miejsce na chyba subwoofer, więc musi być też do niego wzmacniacz. Ewentualnie zmieniarka płyt, albo moduł telewizyjny, ale nie wiem czy w b8 występowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać ze głośnik subwoofer może ktoś mi wrzucić fotkę z takiego autka a4b8 2014 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jak nalezy , masz tutaj tutaj Tuner Radiowy z wbudowanym wzmacniaczem pod zwykłe nagłosnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ok a jak bym chciał to lepsze nagłosnienie to co musze kupic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne głośniki podpięte są pod radio, jak masz wzmacniacz i subwoofer, to tył gra ze wzmacniacza. Trzeba by dokładać wiązkę, subwoofer i wzmacniacz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Darwek24 napisał:

aha ok a jak bym chciał to lepsze nagłosnienie to co musze kupic ?

Słownik ortograficzny na początek.

Rozbudowa /upgrade tego systemu, który posiadasz, to wymiana wiązek i dokupienie brakujących elementów, podłączenie, kodowanie i ściągnięcie ochrony komponentu (we wzmacniacza). 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma wiązki żadnej tam i czułem ze to będzie oryginalne nagłośnienie wsadzone nic nie wykręcone ale wolałem się upewnić na forum szkoda nie będę grzebał bo oryginalne wszystko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka jest z tunera do głośników, do MMI itp. Masz pasywny system. Gdybyś chciał dołożyć system aktywny, ze wzmacniaczem i subwooferem to musiałbyś wiązki wymieniać, ponieważ system aktywny zasilany jest ze wzmacniacza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to trzeba pół auta rozbierać nie chce mi się w B7 w takie rzeczy się bawiłem już mam dość chyba się starzeje  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mmi wystarczy zobaczyć co masz napisane na przednim panelu pod radiem. Wydaje mi się że jest tam zwykły Basic concert i jest najbiedniejsza wersja w Basic . Ja w swojej mam Basic multimedia i mam zestaw 7+1 ( 7 głośników w środku + subwoofer z tyłu ) + do tego 2 sloty sd pod panelem z napisem multimedia. Jeden slot jest na nawigację 2 slot jest do muzyki i mam taki sam wzmacniacz jak ty na zdjęciu. 

Edytowane przez Ochromvip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...