Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana żarników Bixenon


Damian1354

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że to pewnie koszt z 6-8 tyś - dobrze liczę?!!! Lampy, osprzęt, montaż, kodowanie i pewnie jeszcze jakieś detale!! Sporo kasy!!!! Na razie dołożyłem kamerkę cofania. Lada dzień wymieniam gniazdo/port USB w podłokietniku. Lampy może za rok (jeśli wogóle się zdecyduję z uwagi właśnie na koszt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ....i się robi koszt. Dla tego szukam alternatywy póki co!!! Jakieś sprawdzone i polecone żarniki lub zamienniki na LED. Pewnie zaryzykuję z czasem i zamienię na Philipsa lub Osram.......zobaczymy najpierw co siedzi obecnie u mnie!!! Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić te, poprawić na pewno nieco poprawią, gdyż żarniki mają to do siebie, że z czasem tracą nawet do 50% swojej jasności i pod koniec żywota świecą bardzo słabo na różowo. Być może Twoje żarniki siedzą od początku w aucie, więc są już częściowo wypalone/zużyte, więc wymiana na nowe powinna poprawić sytuację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tak zrobię. Rozumiem, że są one sprzedawane w kąplecie!!! Czyli jedno opakowanie - 2 żarniki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak taniej niż wymiana lamp. Ok, dzięki za pomoc. W lutym jak pisałem ściągnę nadkole i zobaczę co tam siedzi za żarnik!!! Może jakiś chińczyk lub inny noname. Wtedy będzie pewność, że wymiana ma sens!! Bo jak jakieś markowe, dobre to się będzie mijać z celem. Podziekował 🤚 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie siedzą tam zwykłe Philips. 

Nie są one jakieś nadzwyczajne. Te X-Treme Vison są lepsze, także zaryzykować można.

Screenshot_20240123_195712_YouTube.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wątpię czy tam mam philipsy!!! Autko było powypadkowe-przedni pas- lampy są nieoryginalne więc pewnie gostek pod sprzedaż wsadził jakieś tanie badziewia!!! Tak obstawiam!!! A się okaże za 2 tygodnie jak zerknę co tam mam i podejmę decyzję. Dzięki za link do tych Philipsow, mają fajna barwę 4800 K więc białe ale nie aż tak co przy suchym asfalcie i mokrym powinno być ok. 

Edytowane przez Jari1234567
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...