Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z elektryka wszystko miga itp


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam audi a4 b7 z 2005 roku gdzie już użytkuje je po kolegach z fotum od 4lat i od 2 tygodni jest problem z otwieraniem zamykaniem auta jak jest zamknięty czy nawet otwarty to mrygaja światła dzienne halogeny itp oraz wszytko w środku na liczniku wyskakują wszystkie błędy kasuje się licznik przebiegu itp zeczy piszczy brzęczyk to wszystko dzieje się na wyłączonym zapłonie i bez kluczyków w aucie auto nie było zalane przez deszcz ani nic takiego bo zostało już sprawdzone wszędzie sucho. Proszę o pomoc co może być nie tak bo stalo się to nagle bo nawet nic w aucie nie było ostatnio robione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega miał podobne objawy w b6 3.0, okazało się, że to była kostka stacyjki, więc od tego bym zaczął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2021 o 13:13, danioo napisał:

Mój kolega miał podobne objawy w b6 3.0, okazało się, że to była kostka stacyjki, więc od tego bym zaczął

Auto stoi u mechanika od ponad miesiąca i ciężko jest zdiagnozować co to może być sprawdził już wszystkie moduły itp. Stacyjka myślę że też się zajął bo miał też problem ze zgaszebiem silnika bo na odpalonym silniku cofnął kluczyk w pozycje off i wyjął go a silnik dalej pracował ale muszę mu jeszcze powiedzieć aby to sprawdził. A co może być z tą kostka trzeba wymienić na drugą czy cała stacyjke wtedy? 

Edytowane przez xXPiotrekXx19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto niebawem wraca do mnie musi tylko zostać złożone do kupy i winowajcą było zwarcie plusa stałego do plusa po stacyjce i samochód wariował. Teraz tylko musi mechanik poskładać całe wnętrze bo było rozbebeszone aby szukać w kablach winowajcy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...