Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Praca w częściach Volkswagen


k232

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jest ktoś kto pracuje na magazynie z częściami w salonie Volkswagena? 

Chciałbym znać opinię czy warto w ogóle tam iść do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy u jakiego dilera, bo to jest kluczowe, każdy ma indywidualne podejście do pracowników, wynagradzania itp.

Moich dwóch kolegów pracowało na częściach, jeden w VW drugi w Skodzie. Później drugi ze Skody poszedł wyżej do VW, ale obaj po kilku latach zrezygnowali. Jeden zmienił branże, a drugi siedzi teraz w Lexusie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Wszystko zależy u jakiego dilera, bo to jest kluczowe, każdy ma indywidualne podejście do pracowników, wynagradzania itp.

Moich dwóch kolegów pracowało na częściach, jeden w VW drugi w Skodzie. Później drugi ze Skody poszedł wyżej do VW, ale obaj po kilku latach zrezygnowali. Jeden zmienił branże, a drugi siedzi teraz w Lexusie.

 

No ja mam opcję w Volkswagenie, a wiesz czemu się zwolnili? Ciężko było czy mało płacone? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem nigdy o szczegóły, ale wydaje mi się że akurat diler u którego pracowali popadł w problemy finansowe. Jak pisałem każdy diler (np. Plichta, benepol, Motorola czy inni) to osobna firma, osobne zasady, indywidualne podejście do pracownika, wynagrodzeń, szkoleń itp. nie da się tego wrzucić do jednego worka. Poczytaj opinie o konkretnym pracodawcy i coś może wywnioskujesz, a najwięcej dowiesz się jak będziesz pracował. Decyzja należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest odwrotnie np. Chłopaki którzy pracują w Skoda Korczyk chwalą sobie bardzo. A Ci co pracowali w interwelm to się zwalniają. 

Mało tego, wielu klientów ze swoimi VW czy audi jeździ do skody bo mają lepsze ceny na wszystko. 

Czyli jest tak jaki pisze Mateo. Nie ma zasady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...