Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Muskel1 napisał:

No ale co chcesz aktualizować? Ty masz już wersję P5092. Ten link działa i jest właśnie do tej wersji.

https://mega.nz/file/EBkgnY7Z#A1JFB9evpkbTWqS7fut1GWOlH_tOB-xe8UlzsKZ749s

Mój obecny soft jest fabrczny.

Chcę dołożyć Android Auto oraz w przyszłości aktualizować mapy, a na tym nie ruszy.

 

 

 

 

Edytowane przez Rys125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rys125 napisał:

 

Na w/w stronce nie mogę znaleźć plików , a znalezione linki do plików na stronie MEGA usunięte.

Aby linki były widoczne musisz założyć konto na podanym forum i się zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam konto i byłem zalogowany, lecz nie mogłem ich znaleźć. 

Czy w przesłanym przez Ciebie linku jest wszystko co potrzebuję do aktualizacji/podmiany plików?

Mam postępować zgodnie z poradnikiem na pierwszej stronie tego posta?

Edytowane przez Rys125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podanym linku jest Firmware  P5092.

Do uruchomienia CP, AA  i patchowania  musisz mieć narzędzie M.I.B. wszystko opisane na danym forum co i jak. Nie napiszę Ci krok po kroku, bo jak coś pójdzie nie tak zrobisz z MMI cegłę. Nie chcę brać za to odpowiedzialności.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. 

Mam jednostkę z procesorem Qualcom, zaktualizowane do najnowszej wersji P5092 i zrobiony Patch. 

Czy po włożeniu karty sim powinienem mieć widok satelitarny? czy muszę to najpierw jakoś aktywować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być widoczny. Wusisz tylko w ustawieniach mmi, ustawieniach mapy , wybrać widok satelitarny (Google Earth). To samo mmi w ustawieniach zegarów, wybrać Google Earth. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Muskel1 napisał:

Powinien być widoczny. Wusisz tylko w ustawieniach mmi, ustawieniach mapy , wybrać widok satelitarny (Google Earth). To samo mmi w ustawieniach zegarów, wybrać Google Earth. 

OK. dziękuję idę sprawdzić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3673503E-178B-47C4-8DE9-147601D7DB73.jpegTaką mam informacje jak zmienię na widok satelitarny.

Edytowane przez Stolkien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wygląda na to, że widok satelitarny dostępny jest tylko po wykupieniu licencji. Zmieniło się najwidoczniej po przejściu z GE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2021 o 13:06, Onkel napisał:

Gdyby komuś po montażu dwóch gniazd USB i aktywacji ASI działało tylko AndroidAuto to trzeba zmienić kodowanie 5F byte 19 na wartości C4.

F1C49C20-361C-4EA3-849B-A94B368AB11F.jpeg

Nie róbcie tego przy nagłośnieniu B&O , ponieważ znika dźwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem w aucie kolegi. Po aktywacji ASI na postoju niby działa ale kilka sekund po uruchomieniu rozłącza się i znów łączy.

Jeśli nawet zacznie działać na postoju to rozłącza się bezpośrednio po ruszeniu z miejsca. 

Dodam tylko że +12V został wzięty z zasilania gniazda zapalniczki. nie wydaje mi się że to może być przyczyna takiego zachowania. bo to przecież też 12V tak jak w słupku A. 

Chyba że jestem w błędzie to proszę o wyjaśnienie. 

poniżej wideo z filmem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gniazdo i przewód usb są sprawne to problem jest w samej jednostce, taki urok jednostek MIB2 Qualcomm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Stolkien napisał:

Panowie mam problem w aucie kolegi. Po aktywacji ASI na postoju niby działa ale kilka sekund po uruchomieniu rozłącza się i znów łączy.

Jeśli nawet zacznie działać na postoju to rozłącza się bezpośrednio po ruszeniu z miejsca. 

Dodam tylko że +12V został wzięty z zasilania gniazda zapalniczki. nie wydaje mi się że to może być przyczyna takiego zachowania. bo to przecież też 12V tak jak w słupku A. 

Chyba że jestem w błędzie to proszę o wyjaśnienie. 

poniżej wideo z filmem. 

 

A nie jest może tak że zasilanie zapalniczki jest rozłączone na czas rozruchu? Sprawdź miernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pl_adamk napisał:

A nie jest może tak że zasilanie zapalniczki jest rozłączone na czas rozruchu? Sprawdź miernikiem.

Dzięki Adamo ale to nie ten trop. Oczywiście sprawdziłem to w pierwszej kolejności napięcie pełne jest przez cały czas od włączenia zapłonu nawet podczas zadziałania układu start stop. 

Wczoraj dla pewności i rozwiania wszelkich wątpliwości zrobiłem podłączenie do docelowego bezpiecznika 5 w lewym słupku. Ale i to nie przyniosło żadnych rezultatów.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Po odblokowaniu jednostki na ekranie przy uruchomieniu pokazuje mi logo S5 a nie A4 quattro jak wcześniej. A nic nie zmieniałem w kodowaniu, może to jest trop? 

Chciałem przejrzeć Long Coding ale mój klon VCDS 18.2 nie pokazuje mi opisów bitów w coding helper i nie chcę zmieniać nic na ślepo. może macie opisy bitów ? w longcoding? dla 8W5 035 036C? 

Edytowane przez Stolkien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stolkien napisał:

Tak poprawiłem juz literówkę . 

Software P5092_MU1329

To jest chyba najaktualniejszy soft. Niech ktoś poprawi jeżeli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

To jest chyba najaktualniejszy soft. Niech ktoś poprawi jeżeli się mylę.

Mam taki soft i mogę wrzucić Ci kodowanie,lecz dopiero około godz 18, 00 jak wrócę z pracy.

20210908_174312.jpg

Edytowane przez Rys125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rys125 napisał:

Mam taki soft i mogę wrzucić Ci kodowanie,lecz dopiero około godz 18, 00 jak wrócę z pracy.

20210908_174312.jpg

Widzę że u Ciebie też nie ma opisów do poszczególnych bitów w kodowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...