Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Pellek napisał:

Używam , działa 

Robiłeś tak jak w tym filmiku? Bez roota telefonu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Deamian napisał:

Robiłeś tak jak w tym filmiku? Bez roota telefonu? 

Bez roota trochę z innego rodzaju filmiku ale efekt końcowy taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gdzieś ten filmik? Zrobiłem według mojego i niestety nie działa. Nie mam możliwości uruchomienia aplikacji z poziomu Android Auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Deamian napisał:

U mnie działa według powyższego. 

 

Edytowane przez Rys125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 12:49, pl_adamk napisał:

Musisz włączyć tryb SWDL w GEM, następnie wyjść z GEM (bez restartu jednostki), włączyć czerwone menu i instalować przez "USER DEFINED UPDATE". W tym poście masz instrukcję: Link

Wielkie dzięki za post i wszystkie wskazówki które pomogły mi zrobić wszystko (soft K3344, mapy już mam 2020, VIM, CarPlay zainstalowany) ale tego nie rozumiem w którym miejscu to trzeba zaznaczyć SWLD a następnie jak się wychodzi z GEM aby wejść w Czerwone Menu bo chce mieć radio z logo stacji. Czy mogę prosić o jakieś wskazówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym linku podany jest link do striny, z której ściągasz narzędzie do pachtowania M.I.B. Uruchamia ono zielone menu. Następnie w zielonym menu wyszukujesz SWLD i zaznaczasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Muskel1 napisał:

W pierwszym linku podany jest link do striny, z której ściągasz narzędzie do pachtowania M.I.B. Uruchamia ono zielone menu. Następnie w zielonym menu wyszukujesz SWLD i zaznaczasz. 

Muscal dziękuje za zaangażowanie na forum bo odpowiadasz na wszystkie pytania nawet tak proste jak moje ale pach już mam zrobiony co mi dało GEM, tylko nie wiem czy dobre zaznaczam SWLD i jak wyjść z GEM aby nie resetować MMI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjście z menu powinno być tak samo jak wejście, czyli jednocześnie przyciski MAP/NAV i Radio. Czyli oba pchasz w górę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RaV22K napisał:

Wielkie dzięki za post i wszystkie wskazówki które pomogły mi zrobić wszystko (soft K3344, mapy już mam 2020, VIM, CarPlay zainstalowany) ale tego nie rozumiem w którym miejscu to trzeba zaznaczyć SWLD a następnie jak się wychodzi z GEM aby wejść w Czerwone Menu bo chce mieć radio z logo stacji. Czy mogę prosić o jakieś wskazówki ?

Ja mam loga stacji w K3344. Wystarczy aktywować w vcds o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pl_adamk napisał:

Ja mam loga stacji w K3344. Wystarczy aktywować w vcds o ile dobrze pamiętam.

Jesteś pewien, że masz loga stacji FM  a nie DAB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał:

Jesteś pewien, że masz loga stacji FM  a nie DAB?

FM. Moja jednostka nie ma dab. Mam wrażenie, że gdzieś już to pisałem :eusathink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pl_adamk napisał:

FM. Moja jednostka nie ma dab. Mam wrażenie, że gdzieś już to pisałem :eusathink:

 

Całkiem możliwe, że już ten temat  poruszaliśmy:wink:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Muskel1 napisał:

Wyjście z menu powinno być tak samo jak wejście, czyli jednocześnie przyciski MAP/NAV i Radio. Czyli oba pchasz w górę. 

Brakuje już mi pomysłu jak to dalej ruszyć, karta format, pliki są na karcie w GEM zaznaczone SWDL wchodzę bez resetu do Czerwonego Menu a nadal wyszarzone pole do aktualizacji

 

F0500C94-9CF2-406F-B17D-B7701F57C4E5.jpeg

3FAF67A3-4C32-4E1B-9EBF-945F263EA3F7.jpeg

Edytowane przez RaV22K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powyższym zdjęciu jest aktywne "uruchom aktualizację" dajesz na plus,  (prawa strona ekranu) i zaznaczasz wszystko z listy, która się pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu tak wyglada ze da się pójść dalej  a w rzeczywistości jest szare (przekłamanie zdjęcia), trochę widać ze jest mniejsza grubość czcionki.

1245370B-5F87-4EE6-A1B3-4EBEFA1F4D45.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz w czerwonym menu na początku wybrać aktualizazję użytkownika a nie automatyczną. Zrób zdjęcia po koleji co klikasz od początku w czerwonym menu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć widoczną opcje standard i tę drugą, gdzie sam wybierasz co ma instalować. Tę właśnie wybierasz i zaznaczasz kolejno wszystkie pliki do aktualizacji.

 

 

Screenshot_20211121-132103_YouTube.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...