Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nośnik przedstawił się jako dysk USB a nie karta SD? Jakiś zewnętrzny czytnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pl_adamk napisał:

A dlaczego nośnik przedstawił się jako dysk USB a nie karta SD? Jakiś zewnętrzny czytnik?

Tak też podejrzewam, może wrzucił kartę do czytnika a czytnik jest pod usb potpięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poszlo na nowej karcie od Samsunga na sam koniec mialem komunikat ze urzadzenie AMP16bAPN nie  odpowiada po kontynuowaniu mmi sie zresetowalo i ozylo. Teraz przy probie ponownej aktualozacji  jest tak jak na foto.

20210805_103402.jpg

20210805_103411.jpg

20210805_103427.jpg

20210805_103457.jpg

20210805_103508.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Tak też podejrzewam, może wrzucił kartę do czytnika a czytnik jest pod usb potpięty.

Karta siedzi w gniezdzie sd1 w schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMP sugerowało by że to amplifier czyli wzmaczniacz, który odłączyłeś pętlą. Wydaje się być wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mycha1236 napisał:

Karta siedzi w gniezdzie sd1 w schowku

Chodziło mi o gniazdo usb w komputerze, na zdjęciu, które wstawiłeś jest informacja o nośniku danych usb. 

 

Odnośnie auta, jeżeli masz gniazda usb to możesz też Firmware na pendrive wrzucić i podüiąć w aucie pod port usb1 i spróbować zaktualizować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mycha1236 napisał:

Wszystko poszlo na nowej karcie od Samsunga na sam koniec mialem komunikat ze urzadzenie AMP16bAPN nie  odpowiada po kontynuowaniu mmi sie zresetowalo i ozylo. Teraz przy probie ponownej aktualozacji  jest tak jak na foto.

20210805_103402.jpg

20210805_103411.jpg

20210805_103427.jpg

20210805_103457.jpg

20210805_103508.jpg

Czyl wszystko się udało.

Musisz teraz w 5F pozbyć się błędu. Chyba, że jeszcze chcesz 3346 wgrać.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Muskel1 napisał:

Chodziło mi o gniazdo usb w komputerze, na zdjęciu, które wstawiłeś jest informacja o nośniku danych usb. 

 

Odnośnie auta, jeżeli masz gniazda usb to możesz też Firmware na pendrive wrzucić i podüiąć w aucie pod port usb1 i spróbować zaktualizować. 

W pc karte mialem podpieta przez adapter usb , czy w czyms to wadziło ? . Zrobie odrazu 3346 , nastepnie usune blad . Dzieki za szybką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma wpływu czy adapter jest pomiędzy. Karta miała najwidoczniej uszkodzone struktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec patcha byl ten sam komunikat z AMP  , kontynuowalem  , patch jest , mmi ozyło , dzwiek tez jest wiec chyba wszystko sie powiodło.  Dzieki jeszcze raz za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mycha1236 napisał:

Na koniec patcha byl ten sam komunikat z AMP  , kontynuowalem  , patch jest , mmi ozyło , dzwiek tez jest wiec chyba wszystko sie powiodło.  Dzieki jeszcze raz za pomoc

Moze opisz kroki dla potomnych, nie beda Cie bombardowali na pw:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że człowiek ma wersję 0422 czy coś w tym stylu. Wszystko działa, mapy 2019/2020. Zastanawia mnie tylko co dają te wyższe wersje, bo moja jest jak widać 100 lat za murzynami.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dzięki patchowaniu masz darmowe najnowsze mapki bo dzięki temu patchowi mmi czyta mapki VW czy Skody, które VAG udostępnia darmowo na swoich stronach. Dodatkowo od wersji 3346 jest możliwość pokazywania logo stacji radiowych oraz poprawiona funkcjonalność car play (od wersji 3344).

 

20210805_130759.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pl_adamk napisał:

3344 też mam loga stacji.

To w takim razie od 3344 już była możliwość:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

To w takim razie od 3344 już była możliwość:thumbup1:

Też mam loga stacji. Może nie wszystkich ale Trójka i inne podstawowe są.Zresztą ja radia nie słucham więc o to nie dbam. Do przeżycia.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...