Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica nie wraca i ciągnie ją przy skręcie w prawo audi a4 b6


WunZUU

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanko, szukam jakiegoś szpeca na forum od zawieszenia przedniego tzn. wspomaganie, geometria i wszystko z tym powiązane. Mianowicie jestem aktualnie po zmianie wahaczy górnych, łączników, gum stabilizatora, końcówek i jednego dolnego banana z lewej, a ten z prawej ma 3 lata. Od momentu zakupu miałem problemy z kierownicą, nie chciała wracać na środek i kręcąc w prawo tak od 75% sama już dokręcała do prawej aż napotka ogranicznik. Objaw ten nie występuje kręcąc w lewo, a nawet sama jeszcze odbija, z tym, że dość leniwie i trzeba jej lekko pomagać, ale jest to jeszcze stan który ostatecznie by mnie zadowalał, w taki sposób potrafi wrócić maksymalnie do około połowy obrotu od środka i resztę trzeba samemu dociągnąć. Z prawej kiera praktycznie nie wraca, można autem jeździć w kółko, jak jest mokro to może coś delikatnie po chwili drgnie i troszkę się wróci, ale bez jej ręcznego przesunięcia koła się nie wyprostują. Maks gdzie jeszcze coś chce wrócić kręcąc w prawo to może 3/4 obrotu. Wspomaganie też generalnie ciężko pracuje, jestem w stanie ledwo kręcić nią jednym palcem na postoju. Dodam, że auto jest po kolizji, takie kupiłem i nie oczekuje cudów, ale chce przynajmniej jakoś znaleźć tego przycznę, bo może magiel jest krzywy ma już swoje objawy zużycia, albo pompa wysiadła po wspomaganie słabe, liczę na jakieś porady. Dorzucam zdjęcia z geometrii zrobione 2 dni temu. 

Edit 1. Pierwszy plik (nazywa się "pismo odręczne...") jest chyba pomiarem końcowym, ponieważ mechanik robił poprawki.

Pismo odręczne_2021-06-12_212050.pdf Paragon_2021-06-12_212301.pdf

Edytowane przez WunZUU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...