Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana kierownicy z B6 na A5


Dziurra

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.06.2021 o 23:27, greg2505 napisał:

Musisz kupić kostkę 4pin, najszybciej pewnie w aso lub swoją możesz rozpołowić i też podejdzie,ale będzie tylko wsunięta bez zabezpieczenia przed wysunięciem,jeździłem tak ok rok czasu,później kupiłem tą co powinna być

Witam, niedawno się za to wziąłem ale spotkał nie pewien problem. Odkręciłem Airbag zsemontowalem wszystkie manetki i została ostatnia wtyczka do wymiany i nie mogłem wyciągnąć pinów. Wiesz jak wyciągnąć piny ze startej wtyczki i włożyć do nowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Dziurra napisał:

Witam, niedawno się za to wziąłem ale spotkał nie pewien problem. Odkręciłem Airbag zsemontowalem wszystkie manetki i została ostatnia wtyczka do wymiany i nie mogłem wyciągnąć pinów. Wiesz jak wyciągnąć piny ze startej wtyczki i włożyć do nowej?

Daj foto wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym śrubokrętem zapomnij, że ją otworzysz :D Od biedy żyletka będzie dobra jak nie masz śrubokrętów do elektroniki.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kostka składa się z 2 części ,musisz podwadzić to co na foto śrubokrętem dotykasz i rozsuwasz kostkę na 2 części,jak rozsuniesz to będziesz wiedział już jak piny wyjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, greg2505 napisał:

Ta kostka składa się z 2 części ,musisz podwadzić to co na foto śrubokrętem dotykasz i rozsuwasz kostkę na 2 części,jak rozsuniesz to będziesz wiedział już jak piny wyjąć

Miałem tą kostkę rozłożona i piny nie chciały wyjść nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz rozłożoną to na środku kostki jest przecięcie i widać środek pinów, naciskasz igłą i wyciągasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, greg2505 napisał:

Jak masz rozłożoną to na środku kostki jest przecięcie i widać środek pinów, naciskasz igłą i wyciągasz

Ok cenna instrukcja ?A późnej jak to włożyć w nową kostkę i pozycja pinów w nowej ma jakieś znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piny wchodzą tak samo w drugą kostkę,ale nie pamiętam czy kolejność taka sama,kolejność ma znaczenie,może ktoś podpowie

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...