Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana kierownicy z B6 na A5


Dziurra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,  jest to mój pierwszy post także proszę o wyrozumiałość. A więc tak powie mi ktoś co mi jest potrzebne do zmiany mojej kierownicy bez multifunkcji na taką z A5 i czy jest to wgl możliwie. Dodam jeszcze że mam tempomat.  Pozdrawiam!!!!

pobrane.jpeg

received_3048126635416367.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dziurra napisał:

Ale nie mowa tam o kierownicy z A5

jak to zamierzasz zakładać do b6, to ta kierownica będzie ci pasować, oprócz oczywiście tego, że ma "dwustrzałową" poduszkę a w b6 jest jednostrzałowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potrzebuję moduł kierownicy od co najmniej B7 z końcówką Q ? Do tego taśme z B7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera z poduchą ,moduł Q,taśma poduchy,okablowanie ,kostka 4pin ,po montażu kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, greg2505 napisał:

Kiera z poduchą ,moduł Q,taśma poduchy,okablowanie ,kostka 4pin ,po montażu kodowanie

Ok, rozumiem, a wiesz może czy jest możliwość sprawdzenia jaki mam moduł bez demonażu ?
Ale nie bardzo rozumiem jaka kostka dokładnie. 

ALLEGRO.PL

 O coś takiego chodzi ? Jeżeli nie mogłbyś podlinkować albo chociaz zdj poglądowe jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić kompem moduł ,ale i tak do wymiany ,nie będzie działał z kierą a5,foto kostki masz w linku co wkleiłem na końcu tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o KOSTKA ZŁĄCZE WTYCZKA ŻÓŁTA AUDI 4E0972133 - 7049166299 w archiwum...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak ; wymieniam moduł, taśma, kostkę następnie kierownice kodowanie i będzie wszytko si ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2021 o 21:40, greg2505 napisał:
ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o KOSTKA ZŁĄCZE WTYCZKA ŻÓŁTA AUDI 4E0972133 - 7049166299 w archiwum...

 

Mam takie pytanie bo podzwoniłem/popisałem i słyszałem że to jest kostka od poduszki bocznej i teraz sam już nie wiem. Po za tym nie mogę nigdzie znaleźć takiej kostki. Nie bardzo rozumiem po co mi ta kostka muszę ją podmienić z tą z poduszki ? Czy po co ona ? A taka kostka nie podejdzie ?

206976368_110001077895470_5843080676100343149_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

Ta kostka jest potrzebna aby podłączyć moduł kierownicy (pająk) z resztą samochodu.

Myślisz że takie coś będzie dobre ?

 

received_110001074562137.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wiązka samej kierownicy, dokładniej wiązka która łączy poduszkę w kierownicy, klakson i chyba multifunkcję.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić kostkę 4pin, najszybciej pewnie w aso lub swoją możesz rozpołowić i też podejdzie,ale będzie tylko wsunięta bez zabezpieczenia przed wysunięciem,jeździłem tak ok rok czasu,później kupiłem tą co powinna być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem w ASO dosłownie 23 zł rok temu za tą kostkę a okazało się, że i tak ją dostałem wraz z pająkiem z B7, także leży nieodpakowana w folii ? gdybym bym w Polsce to mógłbym Ci ją sprzedać ale z Niemiec nie opłaca się wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...