Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe turbo do brd


Krisu a4 b7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Wysrało mi się turbo w moim brd i po obejrzeniu filmu z pomiaru na hamowni zregenerowanej turbinki, stwierdziłem, że chciałbym kupić regenerowaną fabrycznie. Niestety ceny takowych są dość kosmiczne.

Czy ktoś z forumowiczów ma dostęp do zrabatowanych cen takiej turbiny?

Czy może jest w Polsce jakiś spec, który na 100% przywróci wszystkie parametry fabryczne turbo?

Dodam, że kupując auto, otrzymałem fakturę (1000zł) na regenerację tej która obecnie siedzi w aucie, stąd moja wiara w regenerację zanikła.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rabbi napisał:

Orientowałeś się ile regenerowany fabrycznie Garrett Reman?

Około 3k do brd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Rabbi napisał:

Sporo :kwasny:

No sporo ale wychodzi na to, że nie ma innego wyjścia, jeśli chce się sensownie pojechać i mieć święty spokój. Robię ok 40tyś/rok.

Czekam na jakąś dyskusję, co inni o tym sądzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2021 o 23:29, Krisu a4 b7 napisał:

No sporo ale wychodzi na to, że nie ma innego wyjścia, jeśli chce się sensownie pojechać i mieć święty spokój. Robię ok 40tyś/rok.

Czekam na jakąś dyskusję, co inni o tym sądzą. 

Jeżeli chcesz tym autem jeździć, a nie tylko stać na spocie pod marketem to moim zdaniem bierz nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jeszcze leży od tego na jakim oleju się jeździ i co ile się go wymienia jak ktoś jeździ na Castrol u u wymienia go co 20k to nie dziwi, że turbo pada ale fakt, jakość zakładów co regeneruje turbawki spadła na łeb na szyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, majkel_majki napisał:

Jeżeli chcesz tym autem jeździć, a nie tylko stać na spocie pod marketem to moim zdaniem bierz nową.

No mam zamiar jeździć ale budżet musi się spinać. Przez ostatni miesiąc władowałem 3k. Przede mną jeszcze wahacze przednie, turbo i strojenie. 

Na domiar złego, wczoraj koleś władował mi się w zadek.

Właśnie, macie jakieś doświadczenia z naprawą z oc sprawcy? Warto jeszcze brać na kosztorys, czy od razu aso audi i naprawa bezgotówkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Langista napisał:

Dużo jeszcze leży od tego na jakim oleju się jeździ i co ile się go wymienia jak ktoś jeździ na Castrol u u wymienia go co 20k to nie dziwi, że turbo pada

Ciekawe rzeczy opowiadasz, np. mój Jumpy od nowości ma zmieniany co 20 tys. olej, castrol albo total zależy co leży, 5 rok i 311 tys. na liczniku w tym momencie i nadal fabryczne turbo w dobrym stanie.

Turbo pada jak jest zajechane przez poprzednich właścicieli albo zostało już poddane regeneracji na chińskich podzespołach. Niestety to jest przeważnie przyczyna porażki podczas regeneracji, kiepskie części, co do których nie ma alternatywy bo producenci sprężarek konsekwentnie wycofywali z rynku zestawy do regeneracji żeby zapewnić sobie zbyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krisu a4 b7 napisał:

No mam zamiar jeździć ale budżet musi się spinać. Przez ostatni miesiąc władowałem 3k. Przede mną jeszcze wahacze przednie, turbo i strojenie. 

Na domiar złego, wczoraj koleś władował mi się w zadek.

Właśnie, macie jakieś doświadczenia z naprawą z oc sprawcy? Warto jeszcze brać na kosztorys, czy od razu aso audi i naprawa bezgotówkowa?

Napisz do kolegi @hak64 on Ci doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2021 o 23:04, Langista napisał:

Napisz do kolegi @hak64

Gdyby ktoś nie widział a nosi się z zamiarem oddania turbo na regenerację do mirasa, proponuję obejrzeć:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...